Facebook Google+ Twitter

Boks. Przemysław Opalach dziękuje czytelnikom W24.pl za uznanie!

W plebiscycie przeprowadzonym przez W24.pl, Przemysław Opalach został uznany "Bokserskim Odkryciem Roku". Olsztyński pięściarz w rozmowie z nami, dziękuje za wszystkie oddane na niego głosy oraz opowiada w jaki sposób dowiedział się o wynikach plebiscytu.

Przemysław Opalach podczas trenowania młodych, olsztyńskich "Wilków". / Fot. przemyslawopalach.comW wynikach Plebiscytu Bokserskiego W24 ogłoszonych 16 stycznia, Przemysław Opalach (8-0, 7 KO) zajął 1.miejsce w kategorii "Polskie Bokserskie Odkrycie Roku 2011".

Olsztyński pięściarz uzyskał ok. 45 proc. waszych głosów, pozostawiając za plecami m.in. Patryka Litkiewicza i Szczecinianina o nigeryjskich korzeniach - Izuagbe Ugonoha (obaj po 18 proc.).

W24.pl: Jak reprezentant i założyciel "Wilków Olsztyn", zareagował na informację o wygranej?

"Wielkie podziękowania za uwzględnienie mnie w plebiscycie, no i rzecz jasna, za wszystkie wasze głosy, za sprawą których pozwoliliście mi wygrać. Prawdę mówiąc, początkowo nawet nie wiedziałem, że zostałem ujęty w waszym "Plebiscycie Bokserskim" i że w ogóle Wiadomości24 czymś takim się zajmują.

O wygranej dowiedziałem się od trenera i ludzi na Facebooku, którzy zaczęli mi składać gratulacje. Bardzo dziękuję, to bardzo fajne uczucie, gdy ktoś zauważa to, co robisz i teraz się tym chwalę. Jeszcze raz: wielkie dzięki!"


Przemysław Opalach jest jednym z ciekawiej zapowiadających się bokserów na polskiej scenie bokserskiej. Pięściarz zadebiutował na zawodowym ringu 3 marca 2011 roku w walce z Adamem Gawlikiem. Wkrótce później znalazł się między ringowymi linami z Rafałem Piotrowskim, Jerrym Dietze'm, Vladimirem Kurovem, Alexandrem Schmidtem, Hawalem Garibem, Botanem Coecmenem i Tomem Reichem - i każdą z tych walk zakończył wygraną przed czasem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kraków
  • Kraków
  • 22.01.2012 16:58

Niech to będzie mobilizujące do jeszcze cięższej pracy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bieniu
  • Bieniu
  • 21.01.2012 10:53

Dajesz Przemo dajesz! ;) Zwycięstw życze!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 20.01.2012 21:33

Wreszcie jakiś konkretny reprezentant Olsztyna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.