Facebook Google+ Twitter

Boks: Sosnowski "grozi" Kliczce

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-25 18:38

Witalij Kliczko będzie żałował, że dał mi szansę - powiedział dzisiaj Albert Sosnowski o walce bokserskiej, którą stoczy z Ukraińcem 29 maja. Dzisiaj obaj bokserzy spotkali się po raz pierwszy, na konferencji prasowej w Gelsenkirchen.

- On nie jest w swojej najwyższej formie, a jego ostatni przeciwnicy nie byli z najwyższej półki" - ocenił polski bokser, według którego "Kliczko przegrał tę walkę już w szatni."

Oprócz zadziornych słów Albert Sosnowski wyraził także wdzięczność za możliwość stoczenia tego pojedynku. - Wiem, że dla wielu jestem outsiderem, ale zamierzam wykorzystać swoją szansę i zostanę pierwszym Polakiem z tytułem mistrza świata wagi ciężkiej - powiedział Polak.

Kliczko natomiast spokojnie odpowiedział, że po prostu ma zamiar obronić mistrzowski pas. - Muhammad Ali, Mike Tyson, Lennox Lewis mieli kiedyś ten pas. Teraz mam go ja i nie zamierzam go oddać - powiedział ukraiński bokser, który w swoim zawodowym dorobku ma 39 zwycięstw, z czego 37 odniósł przed czasem. Dwa razy przegrał.

Walka Kliczki z Sosnowskim odbędzie się 29 maja na stadionie w Schalke, mogącym pomieścić 60 tysięcy widzów. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.