Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14875 miejsce

Boks zamiast narkotyków. Michalczewski promuje sport w Tarnowie

Dariusz Michalczewski, jeden z najlepszych bokserów na świecie rozpoczął w Tarnowie akcję pt. "Lato z Tigerem". W różnych miastach Polski Tiger propagował będzie wyjście młodzieży z ulic na ring. W Tarnowie pojawił się także Tomasz Adamek.

każdy chciał mieć zdjęcie z Tigerem / Fot. Marek CiesielczykWczoraj w Tarnowie zorganizowana została pierwsza z cyklu imprez "Lato z Tigerem". Jeden z najlepszych bokserów na świecie, Dariusz Michalczewski odwiedził Tarnów, by propagować wśród młodzieży boks. Lepiej wyjść na ring niż na ulicę. Zamiast narkotyków - skrzyżowanie rękawic bokserskich. W akcji tej Michalczewskiego wspomagał w Tarnowie także inny znany pięściarz Tomasz Adamek. Michalczewski założył fundację na rzecz młodzieży ze środowisk patologicznych. W wyniku akcji "Lato z Tigerem" powstać ma w Polsce sieć szkółek bokserskich. W Tarnowie tego typu klub powstanie już w jesieni.

Wśród tarnowskich bloków postawiono ring i zorganizowano turniej młodych bokserów pod opieką doświadczonych trenerów. Imprezę urozmaicił występ zespołu tarnowskich cheerleaderek Honorata, który zdobył mistrzostwo Polski i 10. miejsce w Europie. Obok walk bokserskich zorganizowano także pokaz walk rodem z Dalekiego Wschodu.

zamiast na ulicę wyjdźcie na ring - młodzi bokserzy walczyli pod okiem Tigera / Fot. Marek CiesielczykOdbyła się również licytacja koszulek i rękawic Michalczewskiego. Pieniądze przekazano na leczenie chorego na białaczkę tarnowskiego studenta Maćka Bema (o którym już pisałem: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/31425.html).

Jedną z koszulek sprzedano za 1300 złotych, a rękawice Tigera - za 2000 złotych. Można było skoczyć z bungee, pobawić się w Kubicę, jeżdżąc małym samochodzikiem. Patronat nad tarnowskim "Latem z Tigerem" objął prezydent miasta, dr Ryszard Ścigała. Imprezę zamknął koncert Patrycji Markowskiej.

Zobacz fotogalerię
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.