Facebook Google+ Twitter

Bomba ekologiczna w Wójcinie. Fotorelacja, część 1 (drastyczne)

Od listopada 2010 r. zajmuję się sprawą zanieczyszczania środowiska naturalnego w miejscowości Wójcin przez jednego z lokalnych biznesmenów. Oto niewielki materiał fotograficzny z tego miejsca.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pszenica ozima z tego pola nie będzie już się nadawać do spożycia. Fot. Piotr Andrzejak
Pszenica ozima z tego pola nie będzie już się nadawać do spożycia. Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

szeryf1
 • szeryf1
 • 29.01.2011 10:35

to co zobaczylem to normalka w polsce lecz problem polega na tym by do takich sytuacji nie dochodzilo.teraz ma pole do popisu prokurator i zobaczymy co on potrafi.znajac zycie ktos zatuszuje sprawe,nie takie afery swiat zna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JOziu
 • JOziu
 • 23.01.2011 10:40

Panie Ryszardzie,wspaniały człowieku o dobrym i wrazliwym sercu,życzymy powodzenia,niech moc będzie z Panem!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ada musiał
 • ada musiał
 • 22.01.2011 14:29

nikt tak nie potrafi jak polak-pan Andrzejak,co pana aż w te strony sprowadziło?zapoznaje się z ta sprawą,wie pan napewno że w pobliżu jest kilka takich ubojni,tam też pan pytał,a ten beczkowóz,czy na nim pisze Ryszard D.?????a te grunty na których są odpady,do pana należą,że pan to tak przeżywa?? jak wiadomo pan D. nie jest jedynym właścicielem tej ubojni,a na Niego się pan uwziął...Wielka afera się zrobiła,do koła łowieckiego nie przyjęli pana,czy dziczyzny nie dali? a pani Małgorzta Musiałek dlaczego nazywa pana D.dzianym brudasem?a ciekawe czy zna pana D.oby miała okazję Go poznać itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czarny
 • czarny
 • 20.01.2011 20:12

nic ciekawego w Polsce wszystko jest realne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem święcie przekonany że jeżeli te odpadki leżały choćby kilka dni na polu, całe stada dzików w tym regionie rozniesie tą chorobę odzwierzęcą. W tym okresie roku dzik potrzebuje choćby trochę pokarmu z białkiem i wyczuwa paszę na wiele kilometrów. Ciekawe, czy przed zaoraniem widoczne były ślady dzików na tym polu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
rolas
 • rolas
 • 19.01.2011 20:26

Dobrze skurwesynom! Za dużo płacą za świnie i nie mają kasy na utylizację odpadów!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słusznie Panie "obserwator", dlatego jest potrzebna natychmiastowa reakcja prokuratora.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
 • obserwator
 • 19.01.2011 11:21

Skąd ta nienawiść do pana Ryszarda D. panie Andrzejak??? Pytam skąd????
Nie jest on jedynym właścicielem tej ubojni. Jeśli ma pan jakiś problem to niech pan jedzie do pana Ryszarda i sobie porozmawiacie w 4 oczy, a nie stara się pan za wszelką cenę oczernić go w internecie.

Na zdjęciach które pan posiada nie ma rzadnych dowodów że odpady pochodzą z ubojni pana Ryszarda. Nie złapał pan nikogo za rękę jak wylewa te nieszystości na pola. Na zdjęciach nie ma samochodów z nr rejestracyjnymi i ludzi odpowiedzialnych za ten proceder. Daży pan nienawiścią pana Ryszarda D. i chce mu pan zaszkodzić. Ciekawe jaki ma pan w tym interes.

W promieniu 20km znajdują się 4 inne duże ubojnie...

Czy papierek albo śmieć leżący przed pana domem oznacza że jest to pana papierek i to pan go tam wyrzucił???

Komentarz został ukrytyrozwiń

W wydaniu cz.II tej galerii autor przypadkowo sfotografował bardzo niebezpieczne dla człowieka zwierzę: <a href="link
Na takie poważne sprawy należy reagować ze skutkiem natychmiastowym.
W pierwszej kolejności należy złożyć na piśmie doniesienie do rejonowej prokuratury o dokonaniu przestępstwa z potwierdzeniem na kopii tak, żeby nie trafiło do kosza.
Na drugim miejscu, trzeba w swojej elektronicznej poczcie sporządzić listę dystrybucyjną z niżej wymienionymi adresami i wysyłać z opcją potwierdzającą odbiór poczty:
listy@prezydent.pl
kp-po@kluby.sejm.pl
kp-pis@sejm.pl
kp -psl@kluby.sejm.pl
kp-lewica@kluby.sejm.pl
newsroom@pap.pl
Pozostał e adresy według uznania.
Do Kancelarii Sejmu należy wejść przez Google i napisać list wg wzoru, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
paleta84
 • paleta84
 • 18.01.2011 19:23

Witam was wszystkich i chcę zamieścić swoją opinię. A mianowicie moim zdaniem to te fotki zostały zrobione na terenie prywatnym bez zgody właściciela. Jeśli to nie przeszkadza biznesmenowi to reporterom nic do tego kto na jakim śmietniku mieszka. Byłem w tym miejscu kilka razy i widziałem tą działkę przy budowie domu i nieład na niej, ale nie powiedział bym że jest to bomba ekologiczna. Zrobiłem sobie spacerek i ogólnie w lesie jest spore śmietnisko lecz gdzie w naszych lasach niema śmieci? Myślę że można temu zaradzić niedługo będzie pierwszy dzień wiosny i sprzątanie świata. Można zorganizować dzieci szkolne i wysprzątać las w Wójcinie by wszystkim było przyjemnie. A zwłaszcza blisko miasteczka. Poza tym Z tego co mi wiadomo to Wójcin słynie ze strzelectwa, myślistwa i łowiectwa. Więc ślady krwi na ziemi mnie wcale nie dziwią ani gorszą. Ta fotka ze szczątkami odkopanymi lub odgrzebanymi przez zwierzęta to myślę że jest zwykłe nieporozumienie. Z tego co wiem to myśliwi podczas polowania czasem odstrzelają zwierzęta chore lub pogryzione i zakopują je w lesie i tylko przypadek że ktoś zakopał zwierzę za płytko i psy je odgrzebały. Lub człowiek je odkopał szukając sensacji.Odstrzał zwierząt to rzecz naturalna i trzeba je selekcjonować by się nie rozprzestrzeniały zbyt gwałtownie lub eliminować chore egzemplarze. Bo inaczej po kilku latach dziki zjadają większość upraw rolnikom a i niema w naszych lasach wilków by polowały na chore zwierzęta i je selekcjonowały w sposób naturalny.Panowie reporter- owie zamiast szukać tanich sensacji byście się pojawili na strzelnicy podczas zawodów i napisali jak to młodzież uprawia sporty i jak rozwija się w waszej miejscowości sport. (Strzelectwo) Z poważaniem Juziu 43

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.