Facebook Google+ Twitter

Bombiarze z Łodzi i Pabianic zatrzymani

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-23 16:46

Policjanci z Łodzi i Pabianic zlokalizowali i zatrzymali dwóch "bombiarzy". Działali oni w niezależny od siebie sposób, powodując strach i panikę wśród zwykłych mieszkańców. Teraz ich żarty skończyły się na dobre.

"Bombiarze" nie mogą spać spokojnie. Tylko w sobotę policja zatrzymała dwóch telefonicznych "żartownisiów" z województwa łódzkiego. Podczas swojej "działalności" 32-letni "bombiarz" z łódzkiego Widzewa korzystał zawsze z budek telefonicznych. Zadzwonił m.in. do szpitala i zaalarmował o podłożonej bombie, stawiając na nogi kilkuset pacjentów i zespół medyczny.

– 32-latek był przekonany, że jego „głupie żarty” nigdy nie zostaną udowodnione, był zupełnie zaskoczony - informuje Mirosława Kraszewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. – Przedstawiono mu zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia, za co grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Koszty fałszywych alarmów, które spowodował, szacuje się nawet na kilkudziesiąt tysięcy złotych.

Kolejnego "bombiarza" zatrzymano także w Pabianicach. 18-letni mężczyzna twierdził, że w jednym z supermarketów jest podłożony ładunek wybuchowy. Tymczasem sklep był już zamknięty i nie było w nim klientów.

Policjanci i ochrona sprawdzili cały obiekt i nie potwierdzili obecności bomby w sklepie. Po kilkunastu dniach policja zatrzymała młodego mężczyznę, który przyznał się do winy. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czy któryś z tych gości dzwonił do Sądu przy pl. Dabrowskiego w Łodzi??

Komentarz został ukrytyrozwiń

KOREKTA: [tagi] boMbiarz, [zajawka] "bomBiarzy", alarmów, które spowodował, (przecinek) szacują się (...) złotych. .(zbędna spacja i druga kropka)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.