Facebook Google+ Twitter

Bon appétit życzy E.Leclerc!

E.Leclerc w Rzeszowie zaprasza na Francuski Tydzień.

 / Fot. E.Leclerc E.Leclerc jako bezpośredni importer oryginalnych produktów francuskich organizuje w swoim sklepie tygodniowy festiwal regionalnych dań, wypieków, potraw i przysmaków znad Sekwany. W dniach od 10 do 16 listopada na klientów hipermaretu czeka specjalnie wyselekcjonowany asortyment towarów francuskich, dostępnych w atrakcyjnych cenach w specjalnej gazetce promocyjnej. Festiwal zwieńczy pokaz gotowania w wykonianiu gwiazdy popularnego programu kulinarnego, Agnieszki Sulikowskiej.

Dni Francuskie w sieci E.Leclec to już tradycja, do której klienci hipermarketów w całej Polsce zdążyli się przyzwyczaić. I tym razem sprowadzono prosto z Francji różnorodne słodycze, yogurty i wędliny, oraz całą gamę serów pleśniowych. Degustację oraz zakupy francuskich produktów z pewnością umili zapach świeżych, chrupiących paryskich bagietek, ciastek czy croissantów, pieczonych we własnej piekarni, na bazie naturalnych składników. Amatorzy francuskich trunków z kolei z pewnością znajdą coś dla siebie w sekcji win.

Największą atrakcją Dni Francuskich będzie pokaz kulinarny w wykonaniu Agnieszki Sulikowskiej – półfinalistki popularnego programu kulinarnego. Już w sobotę 15 listopada od godz. 11:00 do 13:00 klieci E.Leclerc będą mieli okazję degustować przygotowywaną na żywo prawdziwą francuską kuchnię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.