Facebook Google+ Twitter

Bon Jovi zagra dziś w Gdańsku

Dzisiaj wieczorem w PGE Arena w Gdańsku po raz pierwszy w Polsce wystąpi amerykański zespół Bon Jovi. Są jeszcze bilety.

Reklama koncertu w Gdańsku przy dworcu głównym. / Fot. Darek SzczecinaWedług organizatorów ma to być jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w Polsce. Amerykański zespół Bon Jovi po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju. Dzisiaj wieczorem na gdańskim stadionie PGE Arena. Koncert poprzedziła wielka akcja reklamowa. Nie tylko w Internecie, ale i na wielkopowierzchniowych bilbordach. Bilety sprzedawane są od listopada ubiegłego roku, ale jeszcze są wolne miejsca. Nic dziwnego, najtańsza wejściówka to tylko 99 złotych. Niedostępne są już bilety do sektora VIP [550,00 zł] oraz Golden Circle [500,00 zł]. Najdroższa wejściówka to wydatek bagatela 1490,00 zł. W tej cenie klient otrzyma: możliwość wcześniejszego wejście do sektora jeszcze przed oficjalnym otwarciem bram, pamiątkowy laminowany identyfikator oraz jeden pamiątkowy program touru BJ.

Koncert Bon Jovi w Montrealu w 2007 r. / Fot. http://simple.wikipedia.orgOficjalne otwarcie bram nastąpi o 16:30, dwie godziny później zagra IRA. Koncert Bon Jovi rozpocznie się około 20.

Bon Jovi to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. jego przeboje jak "It`s My Life", "Livin On a Prayer" lub "Always" można usłyszeć codziennie w wielu stacjach radiowych. Dzisiejszy koncert jest etapem światowej trasy koncertowej "Because We Can – The Tour". Na trasie zespołu Bon Jovi znajduje się także Johannesburg, Sztokholm, Kopenhaga, Berlin, Manchester i Monachium.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.