Facebook Google+ Twitter

Bon Jovi zagra po raz pierwszy w Polsce!

W Gdańsku szykuje się kolejne mocne uderzenie - 19 czerwca 2013 r. na stadionie PGE Arena zagra jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Bon Jovi to 11 albumów studyjnych od 1983 roku i rekordowe zarobki z występów na żywo!

 / Fot. Materiały organizatoraDotychczasowe próby zaproszenia grupy do Polski kończyły się niepowodzeniem, więc po raz pierwszy będziemy mieć okazję usłyszeć w naszym kraju na żywo takie przeboje jak "It's My Life", "Livin On a Prayer" czy "Always". "Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie. Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem występu zespołu Bon Jovi.

 / Fot. Materiały organizatora"W 2011 roku zespół zarobił na koncertach aż 192 mln dolarów i został wyprzedzony jedynie przez grupę U2, która zainkasowała 293 mln dol. To najlepiej dowodzi, że mamy do czynienia z artystą, który potrafi zapełnić największe obiekty na świecie. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w Polsce" - przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

To drugie tak wielkie wydarzenie muzyczne na PGE Arenie po koncercie Jennifer Lopez. "Liczymy, że również tym razem zainteresowanie będzie duże. Czasu na sprzedaż biletów jest znacznie więcej i dlatego spodziewamy się jeszcze większej liczby fanów, aniżeli w przypadku koncertu Jennifer Lopez" tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 / Fot. Materiały organizatoraKoncert w Gdańsku odbędzie się w ramach światowego tournee "Because We Can - The Tour", podczas którego zagra m.in. na FNB Stadium w Johannesburgu, Stadionie Olimpijskim w Sztokholmie, Stadionie Parken w Kopenhadze, Stadionie Olimpijskim w Berlinie, Etihad Stadium w Manchesterze oraz Stadionie Olimpijskim w Monachium. "Gdańsk, podobnie jak w przypadku koncertu Jennifer Lopez, znajdzie się w gronie największych. Będzie to bez wątpienia niesamowita promocja, zarówno dla miasta jak i obiektu jakim jest PGE Arena" - mówi Borys Hymczak, prezes zarządu Arena Gdańsk Operator.

 / Fot. Materiały organizatoraCeny biletów na koncert będę wahać się od 99 do nawet 1490 zł w tzw. strefie Diamond Circle (pomiędzy sceną a wybiegiem). Szczegółowa informacja będzie zamieszczona na stronach firm sprzedających wejściówki na koncert. Bilety będzie można kupować za pośrednictwem stron: imprezyprestige.com oraz eventim.pl, w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt. Początek sprzedaży zaplanowano w piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Na konferencji, pomimo zaproszenia, niestety osobiście być nie mogłam. Podobnie nie dojadę na dzisiejszą, ale info zamieszczę, jak tylko będę mogła dojść do komputera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłam na koncercie Lopez, mam kontakt z organizatorem i zaraz po konferencji dostałam info od organizatora, więc zamieściłam tak szybko, jak dałam radę, wraz z otrzymanymi materiałami (plakat, zdjęcia). Planuję starać się o akredytację, a jednym z warunków jest zamieszczenie zapowiedzi. Poza tym nie wyrobiłam się czasowo, ale artykuł będzie jeszcze rozbudowany. Pozdrawiam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety, do Polski coraz częściej przyjeżdżają zespoły, które czasy świetności mają już dawno za sobą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.