Facebook Google+ Twitter

Bonarka: wszystko czego potrzebujesz, by się zakochać

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-17 13:50

Piątkowe walentynki w Bonarce miały nietypowy przebieg. W pewnym momencie z tłumu klientów dało się słyszeć piękny wokal solistki, intonującej przebój „All You Need is Love”. Po chwili dołączył do niej 40-osobowy chór wraz z sekcją dętą.

Śpiewający panie i panowie wręczali także zaskoczonym klientom róże, szeroko się przy tym uśmiechając i wprawiając obdarowywanych w miłosny nastrój. Wsłuchując się w charakterystyczne dźwięki wielkiego hitu zespołu The Beatles, przyglądali się oni zaaranżowanemu wydarzeniu z wielką sympatią. Co ważne, nie dość, że sama melodia wpada w ucho, to jeszcze piosenka została wykonana w naprawdę piękny sposób przez Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica. Na tę okazję przygotowali oni specjalną wersję na 40 głosów.
Tak oto wyglądał flash mob zorganizowany w Dniu Zakochanych w Bonarce we współpracy z Radiem KRK.FM. Cały film z jego przebiegu można obejrzeć tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=IrTn2SK4ZQ8&feature=youtu.be.
Pozytywne zdziwienie gości w nim uczestniczących było tym większe, że całe wydarzenie udało się utrzymać w tajemnicy. A to dzięki starannym przygotowaniom – część chórzystów wtopiła się w tłum, udając klientów, a część - przebrana była za pracowników Bonarki, w tym świetnie rozpoznawalne czer-wone stroje boya. Znane są one krakowianom z kampanii reklamowej, w której nosiła je sama Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka centrum handlowego.
Opublikowany film również błyskawicznie zdobył sympatię internautów wyrażoną w jego licznych udo-stępnieniach oraz polubień na facebookowym profilu Bonarki (https://www.facebook.com/bonarkacitycenter) oraz Radia KRK.FM (https://www.facebook.com/102.4FM).
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.