Facebook Google+ Twitter

Bond poprawi wizerunek Meksyku? Twórcy Spectre dostaną 20 mln dolarów od meksykańskiego rządu

Sandomierz ma Ojca Mateusza, a Meksyk będzie miał Jamesa Bonda? Rząd tego kraju zaproponował twórcom filmu "Spectre" 20 mln dolarów za pozytywne przedstawienie Meksyku w dwudziestym czwartym filmie o Bondzie.

 / Fot. materiały prasoweZ czym kojarzy się Meksyk oprócz Acapulco? Z przestępczością, korupcją i narkotykami. Rząd Meksyku postanowił wykorzystać okazję, jaką jest fakt, że część scen do filmu "Spectre" powstanie w tym kraju. Zaproponował twórcom 20 mln dolarów w zamian za pozytywne przedstawienie Meksyku.

Wytwórnie MGM i Sony miały podpisać umowę. Dowodem na to ma być dołączenie do obsady meksykańskiej aktorki Stephanie Sigman - podaje stopklatka.pl. Co jeszcze mają zrobić filmowcy, by obraz Meksyku poprawił się? Przedstawić nowoczesną architekturę Mexico City i skutecznie działającą policję. Ta ostatnia ma uratować w spektakularny sposób meksykańskiego polityka.

Czytaj także: Star Wars: Episode VIII trafi do kin w maju 2017 r. Wcześniej zobaczymy filmy Przebudzenie mocy i Rogue One


Premierę "Spectre" zapowiedziano na listopad. W rolę agenta 007 wcieli się po raz kolejny Daniel Craig. Na ekranie zobaczymy też Monikę Bellucci i Christophera Waltza. Film wyreżyseruje Sam Mendes.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.