Facebook Google+ Twitter

Boniek: Nie będę kapusiem prezesa!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-21 12:51

Parę dni temu Jarosław Kaczyński napisał list do Zbigniewa Bońka i Michała Listkiewicza z prośbą, aby porozmawiali z Michelem Platinim na temat wprowadzenia kuratora do PZPN.

Jarosław Kaczyński wymyślił taki plan: "Boniek i Listkiewicz znają dobrze Platiniego, więc powinni wpłynąć na niego, żeby ten pozwolił na wprowadzenie kurator do PZPN". W ten sposób usunie się obecnego prezesa Grzegorza Lato, a komisarz zrobi porządek. Michał Listkiewicz zdecydowanie odmówił współpracy z prezesem Kaczyńskim. Przypomniał, że to za rządów PiS był atakowany przez ówczesnego ministra sportu Tomasza Lipca. Wspomniał o tym jak został potraktowany przez premiera Kaczyńskiego - "nie wpuszczono mnie do gabinetu premiera, zostawiono za drzwiami" - gdy trwało spotkanie Platiniego z Kaczyńskim.

Zbigniew Boniek pytany w Radiu Zet przez Monikę Olejnik co odpowie prezesowi Kaczyńskiemu, powiedział: "Z całym szacunkiem dla pana Kaczyńskiego, moja drużyna to akurat ma inne inicjały, niż ta, którą reprezentuje pan Kaczyński". Boniek mówi również, że codziennie rozmawia z Platinim o swoich sprawach ale kapusiem nie będzie. Sprawa wprowadzenia kuratora nie wchodzi w grę, a polityka niepotrzebnie się w to miesza. Kadencja Laty kończy się 26 października i nowe władze zostaną wybrane na zjeździe PZPN.

Na koniec Olejnik przeczytała fragment tekstu Stefana Szczepłka, który dziwi się dlaczego prezes PiS nie poprosił Jana Tomaszewskiego. "Gdyby Tomaszewski pojechał do Szwajcarii pogadać z Blaterem i Platinim, FIFA i UEFA nie tylko zgodziłyby się na wszystkie zmiany w PZPN, ale włączyłyby Polskę do programu dla krajów niedorozwiniętych" - pisze Szczepłek. Boniek mówi, że czytał ten tekst, że jest ciekawy, ale na końcu pan Stefan za mocno dołożył Tomaszewskiemu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

anka 69
  • anka 69
  • 22.06.2012 10:23

Śmieją się tylko i wyłącznie z " KARTOFLA " na całym świecie !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
makx
  • makx
  • 22.06.2012 08:54

Z tym idiotycznym rządem i skorumpowanym PZPN, nigdy nie osiągniemy sukcesów ,tylko będziemy wyśmiewani ,na całym świecie. Tak jak obecnie śmieją się z tego frajerskiego rządu ,gdzie najważniejszy jest cieć Graś zamiatający u Niemca.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
  • wincenty
  • 22.06.2012 08:14

moim marzeniem jest zobaczyc mine Platiniego przyjmujacego delegacje Jaroslawa Zbawiciela w osobach Antka Policmajstra i Fotygi.Pewnie by zbaranial wiecej niz Tusk w Brukseli zobaczywszy Lecha

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
  • Kuba Wolski
  • 22.06.2012 02:53

Idioci nigdy nie potrafią zastosować mądrych rad i tak jest z Platformą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
vice prezes
  • vice prezes
  • 21.06.2012 23:03

Najlepsze jest to : "Kaczyński całkiem mądrze powiedział..."

Kiedy i co, on kiedykolwiek mądrego powiedział !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ksiiąże
  • Ksiiąże
  • 21.06.2012 21:16

Kaczyński całkiem mądrze powiedział nie wiem o co chodzi Bońkowi ale zdaje się że zibi ma ochote na prezesurę więc POdlizuje sie platsyfom

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 21.06.2012 20:19

Gówno; to najlepiej wychodzi Tuskowi - szczególnie teraz ostatnie 5 lat .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
vice prezes
  • vice prezes
  • 21.06.2012 19:30

w24 "Prezes chciał pomóc w rozwiązaniu problemu PZPN - no ale genialne Matoły, nie chcą skorzystać - trudno następne lata przejdą bez sukcesów."

Chciał pomóc, a wyszło jak zwykle czyli - gówno!

Komentarz został ukrytyrozwiń
w24
  • w24
  • 21.06.2012 19:13

Prezes chciał pomóc w rozwiązaniu problemu PZPN - no ale genialne Matoły, nie chcą skorzystać - trudno następne lata przejdą bez sukcesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 21.06.2012 18:46

PO + PZPN korupcja i trzymanie się za wszelką cenę koryta ,kosztem kadry - stąd te rozpaczliwe wyniki podczas ME....