Facebook Google+ Twitter

Boniek zawiedziony Koseckim. "Wróg jest zdefiniowany"

Na ostatnim zjeździe PZPN działacze odrzucili poprawki do statutu, na których bardzo zależało Zbigniewowi Bońkowi. Zaufanie prezesa PZPN zawiódł m.in. Roman Kosecki, którego były piłkarz Juventusu osobiście mianował wiceprezesem.

Zbigniew Boniek podczas zjazdu PZPN / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski"Mogę się zgodzić z opinią, że odrzucenie tej wersji statutu to jest moja porażka" - stwierdził Zbigniew Boniek w rozmowie z Przeglądem Sportowym po ostatnim zjeździe PZPN. Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej najbardziej zawiódł wiceprezes Roman Kosecki, którego po ostatnich wyborach Boniek obdarzył dużym zaufaniem.

Poseł PO Roman Kosecki sprzeciwił się zapisowi w statucie, który uniemożliwia ubieganie się o kluczowe funkcje w związku zadeklarowanym politykom.

"Postawą Romka jestem zawiedziony. Oczywiście może się ze mną nie zgadzać, ale kłócić powinniśmy się za zamkniętymi drzwiami. Natomiast na zewnątrz powinniśmy iść z jednym stanowiskiem. Takie są zasady demokracji" - odpowiedział Boniek na pytanie, czy Romana Koseckiego nie obowiązuje lojalność, skoro były zawodnik Juventusu i Romy namaścił go na wiceprezesa.

Zbigniew Boniek zaznaczył, że teraz przynajmniej "wróg jest zdefiniowany". Czy chodzi o Romana Koseckiego? "Zakładam, że Roman Kosecki wyciągnie wnioski ze swojego zachowania i z moich słów. Mam nadzieję, że w przyszłości już nie będzie powodów do rozczarowań" - ucina prezes PZPN.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Kosecki jest politykiem. Głosował we własnym interesie a nie PZPN. Choć Kosecki jest wiceprezesem PZPN. Boniek musi się nauczyć. W Polskiej polityce liczą się własne interesy a, nie ogółu czyli PZPN. Kto to zrozumie zrobi karierę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomita większość kibiców wolałaby kłótnie przy otwartych drzwiach, online czy live w inny sposób, a do tego gratis.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie :)
Pan Kosecki niech się zdeklaruje ...sport albo polityka .
Politycy powinni być li tylko kibicami .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto, dodałem informację:

"Poseł PO Roman Kosecki sprzeciwił się zapisowi w statucie, który uniemożliwia ubieganie się o kluczowe funkcje w związku zadeklarowanym politykom"

Komentarz został ukrytyrozwiń

A o co konkretnie się posprzeczali ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.