Facebook Google+ Twitter

Boom na wodę i kawę z automatów vendingowych

PFRON, General Motors, Neckermann czy sieć sklepów Małpka - białostocka firma Ideal Group wygrywa kolejne przetargi na dostawę dystrybutorów wody pitnej i automatów serwujących kawę.

 / Fot. ideal group

- Zwłaszcza latem rośnie zapotrzebowanie firm i instytucji na wodę i kawę z automatów, obecnie możemy mówić wręcz o boomie w tym segmencie rynku vendigowego – mówi Andrzej Nartowicz, prezes Ideal Group. – To świadczy o rosnącej świadomości tych instytucji i potrzebie zapewnienia dostępu do dobrej jakościowo wody i kawy zarówno personelowi, jak i klientom oraz osobom odwiedzającym. Poza tym, taki sposób dystrybucji napojów jest wygodny, higieniczny i konkurencyjny cenowo w stosunku do innych rozwiązań.
Jeden z większych zawartych ostatnio kontraktów Ideal Group to umowa z centralą Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie, gdzie stanęło kilkanaście dystrybutorów wody.
- Jeśli nasze urządzenia sprawdzą się, jest realna szansa na rozszerzenie tego kontraktu także na oddziały PFRON w Polsce i dużo większą ilość dostarczanych dystrybutorów wody – dodaje Andrzej Nartowicz.
Woda jest bezpłatna, a koszt eksploatacji dystrybutora jest stały, niezależnie od ilości spożytej wody. Klienci Ideal Group doceniają urządzenia z systemem filtracji Waterlogic, które spełniają najwyższe wymagania sanitarne – są wyposażone w system filtrów, które usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i biologiczne, pozostawiając niezbędne minerały. Woda nie jest wysterylizowana, posiada wszelkie właściwości korzystne dla zdrowia, a przy tym bardzo smaczna.
Często w parze z zamówieniami na dystrybutory wody idzie zapotrzebowanie na dostęp do kawy z automatów– tym bardziej, że klient ma pakiet korzyści wynikający z tytułu podwójnej usługi. Z takiego rozwiązania skorzystał m.in. General Motors Poland i biura podróży Neckermann oraz sieć sklepów Małpka.
- Nasze automaty doskonale sprawdzają się też w bankach, inkubatorach przedsiębiorczości, placówkach medycznych, urzędach czy w handlu – wszędzie tam, gdzie natychmiastowy dostęp do świeżo oczyszczonej wody jest kwestią zdrowia, wygody i komfortu użytkowników – dodaje Andrzej Nartowicz.

Ideal Group działa od 2003 r. i obecnie jest jednym z największych operatorów na polskim rynku vendingowym oraz właścicielem kilku marek handlowych. Jako Ideal Cafe za pośrednictwem swoich urządzeń serwuje kawę, wodę – jako Ideal Water czy zupy, jako Zupper. Wkrótce planuje uruchomienie nowego formatu - Ideal Bistro. Motorem napędowym firmy jest innowacyjna technologia Pay2Vend - autorskie rozwiązanie płatności bezgotówkowych, dedykowane branży vendingowej. Dzięki niej użytkownicy automatów mogą dokonywać zakupów z wykorzystaniem prepaidowych kart i breloków do płatności zbliżeniowych oraz telefonów komórkowych. Dzięki platformie internetowej konsument ma pełną kontrolę nad zakupami, może je planować, ustawiać limity wydatków, czy zamawiać produkty na określone dni i godziny.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.