Facebook Google+ Twitter

BOR nie dopełnił obowiązków w Smoleńsku? Prokuratura bada sprawę

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga podejrzewa, że funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu mogli nie dopełnić obowiązków służbowych, podczas wizyt w Katyniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wcześniej Donalda Tuska.

Sonda

Czy według Ciebie katastrofa smoleńska została już wyjaśniona?

 / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular News/CC 3.0Prokuratura powołała biegłych, którzy sprawdzą, jaki wpływ na bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie mieli funkcjonariusze BOR. W sprawie przesłuchano już 106 świadków - informuje serwis Gazeta.pl.

Prokuratura stwierdziła, że istnieje uzasadnione podejrzenie, że funkcjonariusze BOR, mogli nie dopełnić obowiązków służbowych. Mogło to mieć wpływ na bezpieczeństwo zarówno Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki, jak i premiera Tuska.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (68):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 30.10.2011 10:06

katastrofa dawno wyjaśniona pozostało wyciągnięcie konsekwencji np do BOR u bo ze było karygodne zaniedbanie to było wiadome w pierszym dniu wypadku

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bartek Kowal
 • Bartek Kowal
 • 28.10.2011 14:57

@Arkadiusz Gębka. Dzieją się na tym portalu ostatnio rzeczy niesłychane. Od kilku już dni,przypuszczalnie jakiś kumpel Kraszewskiego lub przekupiony przez niego(bo inaczej tego wytłumaczyć nie można) dyżurny tutaj dziennikarz,wyrzuca wszystkie komentarze osób stających w obronie prof. Bartoszewskiego (już ok. 20 ich wyrzucił). Jednocześnie pojawiają się anonimowe,tak plugawe,jak ten o Panu,komentarze,w stosunku do osób,które krtykują Kraszewskiego. Pisze je najprawdopodobniej sam Kraszewski. Przypominam tytuł szkalującego profesora artykułu''Legalizacja oszustwa w akcie prawnym". Redakcja powinna zająć się tym obniżającym poziom tego portalu zjawiskiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

semua$ginter Dzisiaj 12:35

@Arkadiusz Gymbka
Znów pier/dolisz głupoty ! Ostatecznie to ty tworzysz warunki szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Zachowujesz się jak osioł i jesteś niespełnionym OSŁEM ! Pasque ! Przepadnij jak przepadasz we własnym środowisku kutafonów z ciulami. To nie Filomaci i Filareci ! <pizdjonnyj wat>

Zwracam się z nieśmiałym zapytaniem do Redakcji.
Czy takie wpisy powinny być tolerowane przez 10 godzin w miejscu tak szacownym?...

Komentarz został ukrytyrozwiń
semua$ginter
 • semua$ginter
 • 27.10.2011 12:35

@Arkadiusz Gymbka
Znów pier/dolisz głupoty ! Ostatecznie to ty tworzysz warunki szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Zachowujesz się jak osioł i jesteś niespełnionym OSŁEM ! Pasque ! Przepadnij jak przepadasz we własnym środowisku kutafonów z ciulami. To nie Filomaci i Filareci ! <pizdjonnyj wat>

Komentarz został ukrytyrozwiń
szary
 • szary
 • 27.10.2011 10:57

Szukanie kozła ofiarnego na stos spokoju publicznego to zajęcie godne pożałowania gdy co miesiąc widzimy spokojnie podchodzącego pod pałac głównego stratega , prezesa organizacyjnego i sprawcę politycznego .Gdyby nie zbliżające się wybory prezydenckie, nie było by dramatu i pewnie organizacji wiecu wyborczego na wielką skalę z udziałem mediów, który przerósł organizatora i zniweczył opracowaną strategię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szary
 • szary
 • 27.10.2011 10:42

Czy warto komentować opinię debila.Wydaje się ,że to raczej zajęcie dla lekarza i psychiatrów.Pan prof. Bartoszewski był jest i na zawsze pozostanie w pamięci Polaków bo jest wielkim autorytetem i przykładnym Polakiem.A dla całej populacji ludzi, którzy zaliczają się do inteligencji to przykład i jednocześnie miara porównawcza .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bartek Kowal
 • Bartek Kowal
 • 26.10.2011 20:29

Osobom wybitnym, uniwersytet lub uczelnia może z własnej woli nadać tytuł naukowy honoris causa. Tytuł ten jest respektowany na całym świecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jan Dzisiaj 15:22
Ocena: 1 0
Bartoszewski nie jest zacnym człowiekiem jest pospolitym kłamcą - gdyby był zacny, przyznał by się publicznie że nie jest profesorem, a tak jest tchórzem.
=====================================

Pan Bartoszewski przyznal sie do tego w springerowskim Dzienniku wiedzac, ze w Wimarze czeka na niego prokurator i policja. takie "profesorowanie" podpada w Niemczech pod K.K. wiezienie do lat 3. W Polsce jest tylko występkiem. Coz z tego, kiedy jest zaprezentowany bezczelnie jako profesor na stronie KPRM oraz przez premiera Donalda Tuska?

Odpowiadam: To z tego wynika, ze pan premier Donald Tusk powiela klamstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartek Kowal Dzisiaj 13:54

@p.Arkadiusz Gębka. Fałszywa wiedza,którą głosi na tym portalu od jakiegoś czasu p.Kraszewski dotyczy nie tylko Pana. Przedmiotem jego wielkich ataków stał się także jeden z największych Polaków,prof.Bartoszewski. Z przerażeniem czyta się nagonkę urządzoną przez p.Kraszewskiego, w której udowadnia,że profesor jest oszustem,którego szanować nie należy. Artykuł ten ma tytuł "Legalizacja oszustwa w akcie prawnym".
===============================

Pan Wladyslaw Bartoszewski niebyl, nie jest i nie bedzie profesorm, więc panski komentarz jest nie tylko powielaniem "profesorskiego klamstwa" ale również nieudolną probą legalizacji oszustwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert Ramark Dzisiaj 13:46

Mnie zadziwia magiczny wplyw falszywych autorytetow na ludzi niezdolnych do samodzielnego myslenia w sprawie tak oczywistej jak tutaj omawiane zupelnie niewyjasnione przyczyny katastrofy smolenskiej i kwestia udzialu BOR w wystawieniu prezydenta RP na zamach.

Czy to byl zamach czy tez nie, nie zostało rowniez wyjaśnione, ponieważ dowody rzeczowe nie znajduja sie ani w rekach niezaleznych ekspertow, ani tez nie zostaly im zaproponowane do zbadania. Natomiast raporty MAK i Millera sa niczym innym jak ekspertyzami przeprowadzonymi we wlasnej spprawie, czyli nie spelniaja kryteriow obiektywnosci i niezaleznosci, czyli bez zadnej wartosci. Co najwyzej jako dowód matactwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.