Facebook Google+ Twitter

Born This Way Ball Tour - nowe show Gagi najpierw w Azji

Lady Gaga nie ma zamiaru odpoczywać. Na wiosnę rusza z trasą koncertową promującą album Born This Way. Znamy pierwsze oficjalne daty i miejsca, w których artystka wystąpi.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d2/Born_This_Way.jpg / Fot. WikipediaBorn This Way Ball to nazwa kolejnej już trasy koncertowej amerykańskiej piosenkarki. Tourne ma obejmować 110 występów na całym świecie. Lady Gaga zamieściła na Facebooku 11 początkowych dat koncertów. Wynika z nich, że pierwsi nowe show będą mogli zobaczyć mieszkańcy Korei Południowej. 6 z 11 pierwszych koncertów odbędzie się na kontynencie australijskim.

Zobacz pierwsze daty Born This Way Ball Tour!

Ukazał się również plakat promujący wydarzenie. Zobacz go pod tym adresem.

Artystka zamieściła także nowy projekt sceny, na której będzie rozgrywało się widowisko. Zobacz jak będzie wyglądała scena!

Dlaczego artystka da aż 6 z 11 koncertów w Australii? Można domniemywać. Podczas letniego występu w Sydney Monster Hall, Lady Gaga tuż przed wykonaniem utworu "Just Dance" powiedziała: To pierwsza piosenka. Jesteście jednym z pierwszych miejsc, które we mnie uwierzyło. Zostawiłam tu swoje serce. Czyżby więc podziękowanie australijskim 'małym potworkom'?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

a juz widzę poprawione ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tytule czytamy, że "nowe show Gagi najpierw w Azji", a w tekście czarno na białym "pierwsi nowe show będą mogli zobaczyć Australijczycy". To w końcu Azja czy Australia pierwsza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

poprawka została naniesiona. Więcej błędów nie ma. Poprzedni błąd wkradł się ukradkiem. Jeśli widzisz jakieś błędy oświeć mnie. Na chwile obecna wszystko się zgadza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fan Gagi
  • Fan Gagi
  • 09.02.2012 19:12

Dlaczego usuwacie komentarze? W artykule ciągle są błędy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.