Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34955 miejsce

Boruc, Dudka i Majewski wyrzuceni z kadry Leo

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-08-22 09:05

Piłkarzom zarzucono, że pili alkohol po meczu. Wszyscy gracze zaprzeczają pomówieniom.

Dariusz Dudka stanowczo zaprzeczał na lotnisku oskarżeniom o piciu alkoholu. / Fot. Grzegorz Jakubowski/POLSKATa wiadomość zelektryzowała wczoraj całą piłkarską Polskę. Trzej czołowi zawodnicy kadry - Artur Boruc, Dariusz Dudka i Radosław Majewski - zostali zawieszeni w prawach reprezentanta na czas nieokreślony.

- Selekcjoner podjął właśnie taką decyzję w konsekwencji niedopuszczalnego i nieodpowiedzialnego zachowania po meczu towarzyskim z Ukrainą we Lwowie - powiedziała dość enigmatycznie rzecznik prasowy kadry Marta Alf.

Wymienieni piłkarze po środowym sparingu mieli uczestniczyć w libacji alkoholowej. Beenhakker kategorycznie zakazał piłkarzom opuszczania hotelu Opera i picia piwa, na co wcześniej przeważnie po meczach zezwalał.

I wymieniona trójka wprawdzie do miasta nie ruszyła, ale podobno wstąpiła jednak do pokoju, w którym mieszkali polscy dziennikarze telewizyjni. Z taką informacją miał zadzwonić wczoraj rano do prezesa PZPN Michała Listkiewicza sam selekcjoner Leo Beenhakker. - Prezes i zarząd PZPN zasugerowali Beenhakkerowi, by zawodnicy zostali wykluczeni z kadry. Sprawą zajmie się także Wydział Dyscypliny - mówił po południu rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

- Potwierdzam, że to prawda. Zawodnicy są zawieszeni. Beenhakker jest bardzo wkurzony. Szczegółowo sprawa zostanie wyjaśniona w przyszłym tygodniu. Teraz nie mogę jej oceniać, gdyż nie znam szczegółów - mówił prezes Listkiewicz.

Cały artykuł przeczytasz na stronach polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

" Wszyscy gracze zaprzeczają pomówieniom " - skąd wiadomo, że to pomówienia? Powinno być raczej " zarzutom ".

Komentarz został ukrytyrozwiń

zawieszeni to nie znaczy wyrzuceni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.