Facebook Google+ Twitter

Boruc przedłużył kontrakt z Celtikiem!

Wyjaśniła się sprawa kontraktu Artura Boruca. Wszelkie spekulacje dotyczące transferu byłego bramkarza Legii Warszawa okazały się błędne. O przedłużeniu kontraktu z Celtikiem piłkarz poinformował na swojej oficjalnej stronie.

Artur Boruc / Fot. APPNumer jeden reprezentacji zdecydował się, po rozmowach z działaczami Celtów, na przedłużenie umowy o kolejne trzy lata. Artur Boruc związał się z klubem z Glasgow do 2011 roku.

- Jestem wdzięczny Celtikowi, bo to kiedyś władze tego klubu postawiły na mnie. Dlatego postanowiłem przyjąć zaproponowane mi nowe, korzystne warunki i prolongować umowę na 3 kolejne lata - powiedział Boruc.

Warto wspomnieć o roli jaką odegrały polskie, jak i zagraniczne media w sprawie Boruca. Gazety informowały, że nasz bramkarz zasili takie potęgi jak AC Milan, Arsenal Londyn i Tottenham Hotspur. Takie doniesienia mogły pozwolić Borucowi wynegocjować wyższą pensję w Celticu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Maćku N,
Moda na Boruca, lansowanie jego osoby - ok, w tym mogę się z Tobą zgodzić, ale nie uważasz, że on posiada predyspozycje do gry w najlepszych klubach Europy? Czy Twoim zdaniem lansowanie bramkarza, który jest świetny jest czymś złym? Boruc zalicza bardzo dobre występy i szkoda by było, żeby kolejne lata siedział w Glasgow.

Właściwie to podpisanie nowego kontraktu nie oznacza, że nie będzie mógł odejść do innego klubu w najbliższym czasie, ale to jest mało prawdopodobne;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

pewnie, życzymy mu tego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ma zagrać w dobrym klubie to jeszcze zagra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wszystkie spekulacje w prasie to tylko nakręcanie mody na Boruca i jego lansowanie. taka prawda.. Milan? bez jaj.. Arsenal? podają jego nazwę tylko po to by ludzie podniecali się, że tam by rywalizował z Fabiańskim. Im więcej o Borucu tym lepiej dla niego..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda. Widziałbym go w bramce Milanu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.