Facebook Google+ Twitter

"Boso do Gdańska" - spotkanie z Wojciechem Cejrowskim

Pomimo prób zablokowania występu Wojciecha Cejrowskiego w Trójmieście przez grupy homoseksualne, do spotkań z podróżnikiem doszło. Powitany został gromkimi brawami.

W Gdańsku, ósmego sierpnia, cała dolna sala kina Neptun była zapełniona osobami, które przyszły
posłuchać o jego podróżach. Pomimo iż występ dziennikarza miał zacząć się o godz. 19.00, to o 18.40 trudno już było o wolne miejsca. Podróżnik na swój występ zabrał swoją nieodłączną yerba matte. Wytłumaczył swoim gościom, jak ją się przygotowuje, podaje, pije, wymienił jej zalety. Cejrowski opowiedział o jedzeniu w dżungli, sposobie podróżowania w niej, krótko o wiosce dzikich i spotkaniu z szamanem.

Przez cały czas udowadniał swoim odbiorcom, że nie chcą wyjechać do dżungli, ze względu na warunki jakie tam panują, a do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Chcąc stworzyć odpowiedni nastrój w sali, przygotował pokaz zdjęć ze swoich podróży. Do swojego występu dodał kilka skeczy i odpowiedział na kilka zadanych mu przez uczestników pytań. Zastrzegł jednak, że nie odpowie na żadne pytanie dotyczące życia osobistego, gdyż ceni swoją prywatność.

Spotkanie było zabawne i można było z niego wynieść kilka porad np. czym unieszkodliwić mrówki, jak chronić się przed moskitami. Po skończonym spotkaniu można było kupić książki Cejrowskiego oraz zdobyć jego autograf. Choć podczas występu nie wolno było robić zdjęć, to po nim dziennikarz nie odmówił nikomu, kto miał ochotę się z nim sfotografować. Tak jak obiecał został do ostatniego klienta.

Wojciech Cejrowski jest osobą kontrowersyjną, mówiącą zawsze to, co myśli, niezależnie od tego, czy wypada o tym mówić czy nie. Jego osobowość sprawia, że posiada wielu wrogów, jak i fanów. Niezależnie od jego poglądów politycznych potrafi zdobyć słuchaczy, gdy opowiada o swoich podróżach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Strategia kosmosu.

Ahoj przygodo !!!
przygodo? Ahoj !

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Pomimo prób zablokowania występu Wojciecha Cejrowskiego w Trójmieście przez grupy homoseksualne"

"Grupy homoseksualne" to samo w sobie zabawne określenie. Poza tym skąd pewność, że próbowali blokować sami homoseksualiści ?

" Podróżnik na swój występ zabrał swoją nieodłączną yerba matte"

Mate.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam, że nie tylko dolna sala była pełna, ale także balkon kina Neptun. Samo spotkanie odbyło się natomiast 8 (sobota) a nie 6 sierpnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.