Facebook Google+ Twitter

Bourne przypomniał sobie kim jest. Zobacz zwiastun filmu "Jason Bourne" (wideo)

Matt Damon po raz czwarty wcieli się w rolę Jasona Bourne'a. Po kilkusekundowych teaserach pojawił się wreszcie pierwszy zwiastun filmu.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTube"Wiem kim jestem. Pamiętam, pamiętam wszystko" - mówi na początku pierwszego zwiastuna filmu Jason Bourne. Matt Damon wcielił się w postać tajnego agenta CIA po raz czwarty. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć w filmach "Tożsamość Bourne'a", "Krucjata Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a".

Jason Bourne to postać stworzona przez Roberta Ludluma na potrzeby jego serii powieściowej. Ludlum napisał trzy książki. Właśnie w ich ekranizacjach wystąpił Matt Damon. Za zgodą spadkobierców pisarza kontynuację sagi pisze od 2004 r. Eric Van Lustbader. Do tej pory powstało dziewięć tomów jego autorstwa.

Pod koniec lat 80. powstała pierwsza ekranizacji książki "Tożsamość Bourne'a". Wówczas w roli głównej mogliśmy zobaczyć Tożsamość Bourne’a z Richarda Chamberlaina.

Oprócz Matta Damona w najnowszej produkcji zobaczymy Alicię Vikander i Tommy'ego Lee Jonesa. Obraz wyreżyserował Paul Greengras, autor "Krucjaty Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a".

Na polskie ekrany film trafi pod koniec lipca.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.