Facebook Google+ Twitter

Boxy z drugim sezonem House'a zostały rozdzielone

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-29 14:19

Oto lista nagrodzonych materiałów.

Dr House - specjalista do trudnych zadań
Dr House - niepowtarzalny lekarz
Lisa Cuddy i ja

O co chodziło?

Uwaga autorzy! Przed Wami wyjątkowy konkurs związany z serialem "Dr House"! Stawką w nim są trzy boxy z drugim sezonem medycznego tasiemca. Co zrobić, aby jeden taki zestaw wygrać?

Dr House - sezon drugi / Fot. materiały dystrybutoraWystarczy od dziś, aż do niedzieli 3 maja, wysłać do nas tekst (minimum 1000 znaków), w którym opiszecie do której postaci z serialu "Dr House" jest Wam najbliżej i uzasadnicie swój wybór w sposób interesujący, zaskakujący, ciekawy, intrygujący i zabawny.

W konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Aby były one brane pod uwagę, jako pierwszy muszą posiadać tag: "Dr House". Na materiały czekamy do niedzieli do godziny 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15, wtedy zostanie ogłoszona lista trzech najlepszych (naszym zdaniem) materiałów.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać któryś z tych filmów, zarejestruj się i pisz!

Więcej o serialu "Dr House" przeczytacie tutaj i tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W drodze wyjątku nagrodziłem ten materiał. Był naprawdę dobry, a jego autorka od początku nie ukrywała jaka jest jej sytuacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drugi tekst, który wygrał, jest w profilu użytkownika, który nie jest jego autorem. Na końcu artykułu napisano "Autorką tekstu jest Aleksandra Raróg", a tekst został opublikowany z profilu Macieja Raroga. Czy takie akcje są dozwolone?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z kim sie utożsamiam z serialu Dr House - oczywiśćie z samym Housem. Jest super - ekscentryczny, niebanalny, szukający nowych nieprzewidzialnych rozwiązań, a czasami wręcz chamski i brutalny. Uwielbiam go oglądać, wzbudza we mnie mnóstwo , czasami sprzecznych ze sobą emocji. w jednej chwili jestem nim zachwycona, a w drugiej mam ochotę nagadać mu tak aby mu wyszło uszami.
Ale nie drugiej takiej postaci w filmach która wywoływałaby we mnie tyle kontrowersyjnych uczuć. Chciałabym posiadać wiedzę doktora i taką umiejętność kojarzenia ze sobą faktów, dzieki czemu zawsze potrafi zdiagnozowć najdziwniejsze przypadki. Po prostu go uwielbiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.