Facebook Google+ Twitter

Boxy z drugim sezonem House'a zostały rozdzielone

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-29 14:19

Oto lista nagrodzonych materiałów.

Dr House - specjalista do trudnych zadań
Dr House - niepowtarzalny lekarz
Lisa Cuddy i ja

O co chodziło?

Uwaga autorzy! Przed Wami wyjątkowy konkurs związany z serialem "Dr House"! Stawką w nim są trzy boxy z drugim sezonem medycznego tasiemca. Co zrobić, aby jeden taki zestaw wygrać?

Dr House - sezon drugi / Fot. materiały dystrybutoraWystarczy od dziś, aż do niedzieli 3 maja, wysłać do nas tekst (minimum 1000 znaków), w którym opiszecie do której postaci z serialu "Dr House" jest Wam najbliżej i uzasadnicie swój wybór w sposób interesujący, zaskakujący, ciekawy, intrygujący i zabawny.

W konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Aby były one brane pod uwagę, jako pierwszy muszą posiadać tag: "Dr House". Na materiały czekamy do niedzieli do godziny 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15, wtedy zostanie ogłoszona lista trzech najlepszych (naszym zdaniem) materiałów.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać któryś z tych filmów, zarejestruj się i pisz!

Więcej o serialu "Dr House" przeczytacie tutaj i tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W drodze wyjątku nagrodziłem ten materiał. Był naprawdę dobry, a jego autorka od początku nie ukrywała jaka jest jej sytuacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drugi tekst, który wygrał, jest w profilu użytkownika, który nie jest jego autorem. Na końcu artykułu napisano "Autorką tekstu jest Aleksandra Raróg", a tekst został opublikowany z profilu Macieja Raroga. Czy takie akcje są dozwolone?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z kim sie utożsamiam z serialu Dr House - oczywiśćie z samym Housem. Jest super - ekscentryczny, niebanalny, szukający nowych nieprzewidzialnych rozwiązań, a czasami wręcz chamski i brutalny. Uwielbiam go oglądać, wzbudza we mnie mnóstwo , czasami sprzecznych ze sobą emocji. w jednej chwili jestem nim zachwycona, a w drugiej mam ochotę nagadać mu tak aby mu wyszło uszami.
Ale nie drugiej takiej postaci w filmach która wywoływałaby we mnie tyle kontrowersyjnych uczuć. Chciałabym posiadać wiedzę doktora i taką umiejętność kojarzenia ze sobą faktów, dzieki czemu zawsze potrafi zdiagnozowć najdziwniejsze przypadki. Po prostu go uwielbiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.