Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14923 miejsce

Boże Ciało w Bydgoszczy [Zdjęcia]

7 czerwca w kościele pw. św. Jana i św. Mikołaja w Fordonie w Bydgoszczy odbyła się procesja z okazji Bożego Ciała. Podobnie jak w ubiegłym roku parafie zorganizowały procesję wspólnie.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Marek Wiśniewski
fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

do mart
  • do mart
  • 07.06.2012 19:54

news jak każdy inny, zapewne z przyjemnością obejrzeli to sobie ci wszyscy co na procesje takie nie chodzą hehehe

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 07.06.2012 18:47

@Majka
Cofnęliśmy się?Chyba nie pamiętamy(ze wzgledu na swój wiek) jak wyglądała polska wieś i prowincja przed wojną.Brud,smród i ubóstwo,które były skwapliwie pielęgnowane przez kler,bo ciemny i biedny cham bedzie bez szemrania utrzymywał sukienkowych darmozjadów.
Stawnie w jednym szeregu komunistów,socjalistów,liberałów i ludowców,świadczy jedynie o kompletnej ignorancji piszącego(ej) i zajadłości w stosunku do państwa,co w kontekście prawicowo-klerykalnego wydźwięku słów, nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem.Katole tak już mają-tak jak cały Kościół-że są do cna ANTYPAŃSTWOWI i bez względu na to kto aktualnie sprawuje władzę,to dla nich wszyscy są "czerwoną hołotą"A co się tyczy parobków i suwerenności...takie zarzuty podnoszone przez polskiego katolika...folwarcznego parobka odnoszącego w zębach co tydzień na plebanie dziesięcinę i mającego swego króla-imperatora w Watykanie...doprawdy,aż nie wypadada czynić innym takich zarzutów.nie wypada.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
  • Majka
  • 07.06.2012 18:09

Dzięki tej hołocie cofnęliśmy się w rozwoju.Przed Wojną byliśmy na poziomie Austrii czy Włoch .Komuna sprowadziła nas do tego że staliśmy się Bantustanem Europy!!Dzisiejsze rządy PO PSL jak i cały post sowiecki system zrobił nas krajem post kolonialnym .Mamy być tylko konsumentami w Polsce, za żebracze pieniądze.

Straciliśmy suwerenność ,staliśmy się parobkami we własnym kraju. Otrzeżwienie przyjdzie po ME.
Polityka zagraniczna na kolanach ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robert
  • Robert
  • 07.06.2012 18:05

@Majka Dzisiaj 17:23
1 maja to jest święto św .Józefa.
To po pierwsze a po drugie to 1 maja to jest święto ludzi pracy a nie pasibrzuchów i takich jak ty obsimurków .

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 07.06.2012 17:51

@Majka
Dzięki tej "1 majowej,czerwonej hołocie"odbudowano Polskę,a niejeden w tym kraju skończył szkołę,studia,otrzymać szansę na poprawę swojego życia.Dzięki tej "hołocie"ze "ściany" w domu leci woda,a za potrzebą nie ganią się do "prywatnej,publicznej toalety" za stodołę.
Gdyby wszyscy poszli za tymi sztandarami na których wyszyto wizerunki urojonych bożków,to tacy jak rzeczony(a)Majka pisali by g...na ścianie plebani,a nie w internecie,bo jedynym publicznym medium była by kościelna ambona,a nie internetowe portale.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
  • Majka
  • 07.06.2012 17:23

Dobrze że to nie pochód 1Majowy hołoty;czerwonej z pod znaku sierpa i młota!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 07.06.2012 17:19

"Czwórkami do nieba szli..."zapewne na chwałę biskupa Tyrawy.Będzie miał się czym pochwalić przed swoimi przełożonymi.Mieć w diecezji tylu zdezorientowanych i ogłupionych
religijnym czadem ludzików...no,no...można jedynie pogratulować skuteczności panu biskupowi w jego trudnym,aczkolwiek natchnionym zajęciu robieniu ludziom wody z mózgu i ogałacaniem ich kieszeni z ich ciężko zarobionych pieniędzy.Ale co tam,czego sie nie robi na chwałę umiłowanego biskupa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mart
  • mart
  • 07.06.2012 15:26

co to za news?
moze opiszmy kazda parafie z osobna. bedzie wiecej o kilkaset artykulow.