Facebook Google+ Twitter

"Bożyszcze kobiet" - komedia, którą warto zobaczyć!

"Bożyszcze kobiet" w Teatrze Capitol to świetna komedia o problemach dojrzałego mężczyzny. Na scenie zobaczymy Piotra Gąsowskiego, Hannę Śleszyńską, Annę Dereszowską oraz Annę Modrzejewską.

Bohaterem spektaklu jest 46-letni Barney, który uważa swoje życie za nudne i pozbawione ekscytujących zdarzeń. Od 22 lat i 4 miesięcy jest wiernym mężem kochającej go żony, oraz właścicielem restauracji rybnej. Aby przełamać nudę i uatrakcyjnić sobie choć kilka godzin w tym poukładanym życiu, postanawia zorganizować w mieszkaniu swojej matki tajemnicze schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami.

Pierwsza jest seksowna Helen, która swoją odwagą i zachowaniem bardzo peszy Barneya. Jest rozczarowana, że okazuje się on zupełnie inny od przypadkowo poznanych mężczyzn i oczekuje od niej tylko rozmowy, a nie seksu. Mimo niepowodzenia na pierwszej schadzce, Barney umawia się z poznaną w parku Bobby. Jest ona gadatliwą aktoreczką, która swoim temperamentem i ruchliwością zaczyna denerwować głównego bohatera. On jednak już znacznie lepiej radzi sobie w relacjach damsko-męskich, a wieczór kończy się na wspólnym paleniu marihuany i "odlocie". Trzecią wybranką spragnionego romansu mężczyzny jest najlepsza koleżanka żony. Jane cierpi na depresję i od 8 miesięcy jest zdradzana przez męża. Odważny i już lekko doświadczony Barney nie może liczyć na udany finał schadzki, bo Jane jest oziębła seksualnie, a kurczowo trzymana torebka rozprasza go i doprowadza do szału. Czy można mieć pecha aż trzy razy? A może jest to kara za chęć zdrady?

Zachęcam do wybrania się na sztukę, bo jak przystało na dobrą komedię, rozśmiesza do łez. Dialogi są inteligentne i dowcipne, a akcja dynamiczna i pełna żartów.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.