Facebook Google+ Twitter

Braas dla architektów

Marka Braas przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego doradztwa technicznego. Dowodem na to jest wydanie drugiej już edycji podręcznika „Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas”.

Marka Braas przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego doradztwa technicznego. Dowodem na to jest wydanie drugiej już edycji podręcznika „Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas”, w którym można znaleźć cenne i praktyczne informacje na temat projektowania pokryć dachowych.

Prawidłowe wykonanie dachu rozpoczyna się już na etapie projektu. Katalog Rozwiązania Techniczne Braas dedykowany jest dla projektantów i architektów, jako pomoc i wsparcie przy projektowaniu detali technicznych nowych budynków z dachami spadzistymi. Zawiera specyfikacje oraz rysunki techniczne, co ułatwia realizację.

Druga już edycja katalogu została wzbogacona o nowe rozdziały, opisujące termoizolacje nakrokwiowe oraz wysokowydajne systemy solarne – rozwiązania, które w ostatnich czasach zyskują dużą popularność.

Projektanci i architekci otrzymują również płytę z plikami CAD, zawierającą szczegółowe rysunki wszystkich produktów, które znajdują się w katalogu.

Marka Braas od początku swojego istnienia przywiązuje dużą wagę do wsparcia
i doradztwa technicznego, zarówno dla swoich klientów, dekarzy, jak i handlowców. Nowy katalog techniczny dla projektantów i architektów stanowi kontynuację edukacyjnego charakteru działań firmy.

http://www.monier.pl/

Kontakt
Ewa Danielak
T +48 605 333 514
e.danielak@pegasus.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.