Facebook Google+ Twitter

Bracia Cohen znowu na ekranie. W czerwcu premiera "Poważnego człowieka"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-21 18:58

Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem".

 / Fot. mat.pras.Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu, czerwonego forda mustanga i... marihuany, jego życie zacznie nabierać kolorów. W każdym razie tak mu się
wydaje.

Twórcy "Tajne przez poufne", mistrzowie czarnego humoru - Bracia Coen, przedstawiają przewrotną komedię o poważnym człowieku, którego wszyscy mają w... poważaniu.

Odkrywcze podejście do zgłębiania zagadnień wiary, obowiązków wobec rodziny, konfliktów z prawem, tajników świata stomatologii, środowiska akademickiego, śmiertelności i judaizmu - na dodatek zazębiające się o siebie - oto "Poważny człowiek", czyli nowy film nagradzanych Oscarami scenarzystów i reżyserów - Joela i Ethana Coenów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.