Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25503 miejsce

Bracia Wachowscy przestali być braćmi

Znany przede wszystkim dzięki "Matrixowi" duet przestanie być umownie nazywany "braćmi Wachowskimi". Wszystko dlatego, że jeden z reżyserów zmienił płeć.

 / Fot. Iceblink/CC 3.0Jak podaje TVN24, informacje o tym, że Laurence Wachowski przechodzi operację wyciekły po raz pierwszy w roku 2003. Rok wcześniej reżyser rozwiódł się z żoną. Efekty przemiany były dotychczas utrzymywane w tajemnicy. Laurence Wachowski, po raz pierwszy jako Lana Wachowski pokazuje się w trailerze promującym film "Cloud Atlas".


Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Grzegorzu, Pana komentarze podnoszą mnie na duchu :) (piszę pod swoim tekstem, bo tak najlepiej, ale powinnam pod wieloma innymi, istotniejszymi)

Komentarz został ukrytyrozwiń
antysystemowiec
  • antysystemowiec
  • 04.08.2012 10:56

Problem to mają wszelkiej maści oszołomy, którzy nonstop nawijają o płci i seksualności np. różne zorganizowane grupy obrońców gejów i lesbijek... Pomijając "szaleństwo" Korwina zauważyłbyś, że nieraz mówił "Seksualność człowieka to jego prywatna indywidualna sprawa" i to całe afiszowanie się odmiennością jest tak samo interesujące jak to, że jedni wolą seks oralny a inni analny, a jeszcze inni swoją rękę ;)..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janusz Korwin-Mikke ma kolejny problem. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.