Facebook Google+ Twitter

Brak dobrych obyczajów na EEC 2011

Od trzech lat w Katowicach odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy. Jest to impreza ważna nie tylko dla Regionu Śląskiego, lecz i dla całej Polski.

Nareszcie zakończył się w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2011.

Sama idea piękna i słuszna. Niestety organizacja i PR od trzech lat to dno oraz marnotrawstwo pieniędzy polskich oraz europejskich podatników.

Dość często widać było oraz odczuwało się brak kompetencji ze strony niektórych tzw. menadżerek, a szczególnie pani Marty, szefowej PR z głównej firmy organizacyjnej.

Z ciekawym ale nie zawsze tematycznym programem w wielu przypadkach spotkała się denna obsługa ze strony ludzi bezpośredniego organizatora, jak też niezasadny system żandarma.
Bezzasadny przerost liczby wynajętych hostess w stosunku do potrzeb organizacyjnych oraz ponoć bezpłatnych wolontariuszek.

Najbardziej skandaliczną sprawą było stłoczenie w sali, gdzie w świetle przepisów ppoż. mogło przebywać maksimum 30 osób, doliczono się ponad 80 gości, 11 hostess oraz 5 osób obsługi. Nie lepiej było w Hotelu Angelo oraz Qubus. Jak na ironię dodatkowo w tych dwu hotelach zatrudniono silną ekipę obiboków stójkowych ochraniaczy. Nie obeszło się z winy Pani Marty kilku maniakalnych skandali jak wyrzucanie publicznie niewygodnych akredytowanych osób,bałagan przy wydawaniu identyfikatorów.

Jakakolwiek interwencja u organizatorów były bezskuteczna.Na uwagi i skargi przesłane e-mailem nie odpowiadano, kontakt telefoniczny w miarę, ale niestety dość często było przekierowywanie, a potem inna osoby odpowiadała "to nie dzisiaj wyjaśnimy" i nigdy niewyjaśniona.

Skandalem obok bezpodstawnego poniżającego było publiczne pod eskortą wyprowadzania niewygodnych osób.

Kolejny skandal to wycieczka po Katowicach!

Co prawda w materiałach była zaznaczona, ale główna firma organizacyjna EEC oraz jej podwładni nic nie mogli na ten temat powiedzieć. W rezultacie okazało się, że Wydz. Promocji UM Katowic zorganizował bardzo fajną wycieczkę. Niestety z powodu bałaganu i niekompetencji Pani Marty od PR organizatora Głównego uczestniczyła w tym programie zaledwie kilkuosobowa garstka uczestników EEC 2011.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.