Facebook Google+ Twitter

Brak perspektywicznego spojrzenia polskich polityków!

Jak czytam doniesienia prasowe i medialne naszych polityków, szczególnie opozycji, w sprawie przyjęcia uchodźców do Polski. to włos mi się na głowie jeży

Opozycja przekonuje, że przecież kraj (Polska), który wypuścił przez wieki i w ostatnich latach w świat miliony imigrantów, nie może odmówić przyjęcia innych, obcych imigrantów. Przypominają o polskich imigrantach politycznych w Paryżu w XIX wieku, czy tułaczy, którzy idąc za armią Andersa, zostali bratersko przyjęci w szyickim Iraku, czy imigrantów ekonomicznych (od stanu wojennego do dzisiaj).

Politycy opozycji zapominają jednak o podstawowej prawdzie, że polscy imigranci wyjeżdżali na zachód, aby w olbrzymiej większości pracować i dorabiać się, jednocześnie pomnażając majątek kraju do którego zostali przyjęci. A nie po to, żeby siać terroryzm w kraju azylanckim. Dlatego jest wielka różnica miedzy naszymi imigrantami, a tymi których mamy przyjąć z rozpiski unijnej. To w olbrzymiej większości ludzie, którzy nie chcą pracować, tylko żyć z zasiłku (a więc nie przyniosą dochodu, tylko będą obciążeniem dla państwa), nie chcą asymilować się ze społecznością rodzimą, tylko płodzić dzieci i siać terroryzm (zabijając nas).

A przecież Polska nie miała nic przeciwko przyjęciu Żydów wypędzonych z całej Europy w XIV, XV i późniejszych wiekach, chroniąc ich interesy i bezpieczeństwo. Polska była jednym z najbardziej tolerancyjnych państw Europy, stała się więc domem dla jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się społeczności żydowskich. Współcześni nazywali ówczesną Polskę rajem dla Żydów. Podobnie obecnie przyjmujemy do Polski setki tysięcy czy miliony Ukraińców, którzy pracują dla siebie ale i dla pomnożenia naszego majątku. I nie trudnią się terroryzmem, chcąc nas zabić!

PS. 20 tys. islamskich imigrantów to ze względu na ich wysoką rozrodczość, już w piątym pokoleniu to 200 milionów imigrantów!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.