Facebook Google+ Twitter

Braun: zatrudnienie Adama "Nergala" Darskiego było błędną decyzją

 • Ewa Bo
 • Data dodania: 2011-10-13 15:24

Prezes TVP Juliusz Braun stwierdził, że zatrudnienie Adama Darskiego było błędem. Obiecał również, że Nergal nie będzie już współpracować z telewizją publiczną.

Adam Darski / Fot. Vassil/CC BY-SA 3.011 października z Juliuszem Braunem spotkał się Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy ks. dr Bolesław Karcz. Rozmawiano na temat obecności Adama Darskiego w telewizji publicznej.

Prezes TVP powiedział: "Dzisiaj jesteśmy związani umowami z producentem i sponsorami, a zdecydowana część odcinków programu ("The Voice of Poland") jest już nagrana. Program zakończy się niebawem."

Zapewnił również, że Adam Darski nie znajdzie się w jury kolejnej edycji programu, ani na pewno nie będzie miał własnego programu w TVP.

Adam Draski to "osoba jawnie propagująca ideologie satanizmu w swych utworach, koncertach i klipach. Szydzi z wartości chrześcijańskich i godności człowieka. Jego twórczość "epatuje nienawiścią" - czytamy na stronie stowarzyszenia.

Cztery lata temu podczas koncertu podarł Biblię, a w tym miesiącu szydził
z ludzkiego cierpienia, parodiując uzdrawianie osób kalekich.

Źródło:
ksd.media.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

To niezrozumiała i smutna decyzja, bo gdzie tu słynna tolerancja, gdzie różnorodność, gdzie szacunek dla inności poglądów - trudno spodziewać się tego od przedstawicieli religii, ale telewizja państwowa - tak jak państwo (zgodnie z Konstytucją) ma być świecka. Jest przecież oddzielny kanał poświęcony religii i to jest ok. Wszyscy musimy płacić za tę telewizję. Nie ma sposobu - nie narażając się na prawne konsekwencje - aby nie płacić za telewizję publiczną? Ciągle słyszy się, że to obowiązek, ale co za ten obowiązek mamy? Dlaczego płacimy podwójnie - płacąc za telewizję kablową (gdzie też jest przecież TVP) musimy płacić także podatek zwany abonamentem rtv? To jest - dla mnie - niezrozumiałe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof P
 • Krzysztof P
 • 14.10.2011 04:37

Dlaczego nigdy KK nie może mieć racji? Czy jeśli ktoś będzie miał zbliżone poglądy do KK to znaczy, że się go boi? Widzę, że poziom komentarzy z wiadomości24 zniża się do tych z wybiórczej. Przykre.
Jeśli chodzi o Nergala to jego postawa i poglądy nie maja nic wspólnego z misja jaką niesie, a raczej powinna nieść TVP.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dumny innowierca
 • dumny innowierca
 • 13.10.2011 22:16

TVP wystraszyła się czarnych. To my abonenci płacimy abonament a nie kościół , więc dlaczego pozwala się na dyktat księży.Do mediów kościelnych nikt się nie wtrąca więc po co oni się wtrącają do mediów państwowych.Czarni do kościołów. Panie Palikot ogromne uznanie dla Pana za odwagę. Wreszcie ktoś sie postawił tym czarnym, wrednym, zakłamanym osobnikom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
 • er
 • 13.10.2011 17:20

Czy oni powariowali?Kogo to niby konkretnie miał parodiować Darski?Czy padły nazwiska,konkretna sytuacja?Przecież sami polscy katole naśmiewają sie z amerykańskich kaznodziei,którzy w niedzielne przedpołudnia,na oczach kamer,za jednym razem "uzdrawiają" po dziesięć osób na godzinę.
Katolom juz sie wszystko dokładnie poplątało-swoje religijne urojenia mieszają ze zwyczajną osobistą kulturą,artystyczną ekspresją czy obyczajowością.Ale jest to dowód na to,że tym katolickim terrorystom pozostaje coraz mniej obszarow,które dotychczas mogli bezkarnie kontrolować.zaczynaja puszczać im nerwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i bam! To co - może jakiegoś księdza zatrudnić na jego miejsce? Będzie wtedy pewność, że żaden satanista się nie przemknie... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr B
 • Piotr B
 • 13.10.2011 16:31

... Bo ksiadz pogrozil palcem i juz wszyscy wymiekaja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 13.10.2011 15:34

Idioci po jednej i po drugiej stronie. Uważajcie bo rzuci na was klątwę ! I wam wyrosną świńskie ryje....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.