Facebook Google+ Twitter

Brawo Robert! Autor W24.pl wyprzedził prasę ogólnopolską

Ogólnopolski dziennik poinformował dziś o tysiącach pozwów składanych przeciwko ZUS przez emerytów i rencistów. Tymczasem autor "Wiadomosci24.pl" już tydzień temu dostrzegł i opisał ten poważny problem.

fot. www.gazeta.plDziś na stronach poświęconych gospodarce, “Gazeta Wyborcza” w artykule “Lawina pozwów przeciwko ZUS” informuje: “Tysiące emerytów i rencistów skarży ZUS, domagając się wyrównania zaniżonych świadczeń” .

Tymczasem “Wiadomosci24.pl” już tydzień temu (13 września), opublikowały tekst na ten temat. Nasz autor Robert Dorabiała znacznie wcześniej dostrzegł ten poważny problem i opisał go w artykule pt.: “Zalew pozwów blokuje pracę sieradzkiego inspektoratu ZUS”.
Nasz redakcyjny kolega alarmował: “Inspektorat w Sieradzu od początku września przeżywa oblężenie głównie starszych osób. Przynoszą powielany masowo pozew w sprawie zaniżonej waloryzacji emerytur i rent za okres 1996-2004” .

Dziennik ogólnopolski podjął problem dopiero 7 dni później i choć nie powołał się na naszego autora, cieszymy się, bo ten (kolejny już!) przykład potwierdza, że dziennikarstwo obywatelskie ma wielkie znaczenie, a piszący do “Wiadomosci24.pl” szybko dostrzegają wokół siebie naprawdę ważne tematy.

Jak powiedział w wywiadzie dla "Wiadomosci24.pl" Piotr Najsztub: "Powinniście się cieszyć z tego, że media już czerpią od was. Tradycyjne dziennikarstwo zawsze czerpało z tego rodzaju źródeł. Jeżeli gazeta ma swoje oddziały lokalne, to wykorzystuje niecnie swoich dziennikarzy z terenu, zabiera im tematy. Podobnie będą robili z wami, ale to będzie was tylko wzmacniało. Sześć razy nie powiedzą, że informacje pochodzą od was, ale za siódmym ktoś uczciwy powie, czy napisze. I być może wtedy(...)" - więcej

Kochani, dziś znów zadzieramy nosy do góry, bo jesteśmy z Was strasznie dumni :) !

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 20.09.2006 18:13

Gratuluję!!! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie, właśnie!! czekamy na gorace newsy.....:))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładnie, ładnie :). Jak ktoś będzie wiedział coś na temat rozpadu koalicji, to niech też da znać :D.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert, ani ja nie wygrałam, ani Ty nie zostałeś pokonany:) Niech każdy robi to, w czym czuje się najlepiej :):), a nie rozstrząsajmy dla kogo jest ten portal. Jest dla WSZYSTKICH! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje Robert! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super Robert ! gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje! Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robert, gratuluję! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak, tak, grarulejszyn, oby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje pieknie:):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.