Facebook Google+ Twitter

Brazylijskie seriale już wkrótce w polskiej telewizji

Telewizja Tele5 od lutego wprowadzi na antenę 2 premierowe seriale brazylijskie: "Miasto ludzi" i "Wydział wewnętrzny". Karnawał w związku z tym upłynie w brazylijskich klimatach.

„Miasto ludzi” to przejmująca opowieść o codziennym życiu dzieci i młodzieży z dzielnicy nędzy Rio de Janeiro. Doskonale łączy ze sobą humor z realizmem ilustrującym tragiczne losy głównych bohaterów, dorastających w favelach, w jednych z najbardziej brutalnych społeczności na świecie. Ten brazylijski mini-serial zrealizowany został na podstawie wielokrotnie nagradzanego, nominowanego w czterech kategoriach do Oscara filmu „Miasto Boga”. Zarówno film jak i serial łączy: ten sam reżyser, większość obsady, oraz sceneria biednej i przestępczej dzielnicy. Serial „Miasto ludzi” miał w Brazylii 35 milionową widownię.

Serial “Miasto ludzi” opowiada historię dwóch najlepszych przyjaciół, Luisa Claudío i Uolace, bardziej znanych z ich pseudonimów Acerola (Douglas Silva) i Laranjinha (Darlan Cunha), którzy dorastają w słynnych slumsach Rio. Dwójka głównych bohaterów szybko wkracza w świat dorosłych. Środowisko w którym przyszło im żyć pełne jest handlarzy narkotyków, prostytutek i nastolatków starających się spełnić swoje marzenia. Serial omawiania problemy związane z władzą handlarzy narkotyków, przemocą miejską, trudnościami finansowymi i kulturą slumsów.

Życie w brazylijskiej miejskiej dżungli, opowiedziane jest w dynamiczny sposób z perspektywy dwójki głównych bohaterów, którzy przeżywają młodzieńcze dylematy, zarówno te powszechne, jak i te istotne dla ubogich społeczności Rio de Janeiro w Brazylii.
Premiera 03.02.2010 (czwartek)
Emisja odcinków: poniedziałek-piątek o godzinie 22:10

„Wydział wewnętrzny” (INTERNAL AFFAIRS), brazylijski serial kryminalny opowiada natomiast o codziennej pracy funkcjonariuszy zatrudnionych w specjalnym wydziale przeznaczonym do ścigania przestępczości w szeregach policji. Jednostka dowodzona przez pułkownika Caetano (Milton Goncalves) zrzesza idealistów, których celem jest wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości wśród tych, którzy powinni służyć i chronić społeczeństwo obywatelskie. Aby wypełnić zadanie, członkowie oddziału często muszą przenikać do organizacji przestępczych i tam szukać dowodów przeciwko swoim skorumpowanym kolegom. Głównym bohaterem serialu jest porucznik Wilson (Murilo Benicio), który pracuje w terenie pod przykrywką taksówkarza. W życiu prywatnym porucznik próbuje utrzymać związek ze swoją narzeczoną Jacqueline, która oczekuje, że stworzą szczęśliwą rodzinę z gromadką dzieci, co wydaje się być zbyt dużym wyzwaniem dla młodego detektywa.

Premiera: 01.02.11. (wtorek), godz. 23:10
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 23:10

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.