Facebook Google+ Twitter

Brazylijskie show rozpocznie loterię"Kopa na Cabanę" w CH FORUM

Brazylijskie show rozpocznie loterię "Kopa na Cabanę" w CH FORUM w Gliwicach. Nagrodą główną jest wyjazd do Rio de Janeiro na karnawał.

 / Fot. materiał biura prasowego CH FORUMW sobotę, 7 września, rozpocznie się w CH FORUM w Gliwicach, jesienna loteria zakupowa,,Kopa na Cabanę". Tym razem organizatorzy, na czas trwania loterii, przygotowali serię wydarzeń nawiązujących do kultury brazylijskiej. Klienci gliwickiego FORUM - za zakupy na dowolną kwotę – będą mogli wygrywać nagrody natychmiastowe – bony zakupowe o wartości 20 i 50 zł oraz wziąć udział w loterii. Umożliwia to specjalna karta KLIK, do odebrania w punkcie informacyjnym CH FORUM, hostess na pasażu lub w wybranych sklepach oznaczonych symbolem loterii. W sklepach tych za zakupy klienci otrzymają paragon z kodem loteryjnym na odwrocie.Paragony oraz kartę skanować trzeba w KLIKOMATACH, dostępnych na terenie centrum. Finał, z komisyjnym losowaniem super atrakcyjnej nagrody głównej, odbędzie się 27 października.
Nagrodą główną jest wyjazd do Rio de Janeiro na karnawał.
Początek brazylijskiego show o godzinie 15.00 na gliwickim rynku. Skąd wyruszy barwny korowód, pełen tańca i latynowskiej muzyki, ulicami miasta do CH FORUM. Tu zaplanowano wiele ciekawych atrakcji muzyczno-tanecznych. Największą atrakcją będzie zapewne brazylijskie show w wykonaniu,,Ślicznotek z Brazylii". Zjawiskowe tancerki w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier tworzą eleganckie, ekscytujące, energetyczne i jedyne w swoim rodzaju widowisko.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.