Facebook Google+ Twitter

Breakout Festival Cieszanów 2009

W dniach 20–22 sierpnia w Ciesznowie na Podkarpaciu odbędzie się trzecia edycja największego festiwalu muzycznego w Polsce południowo-wschodniej - Breakout Festival.

Logo Festivalu / Fot. www.breakoutfestiwal.plW tym roku na scenie w Cieszanowie będzie można zobaczyć między innymi: Strachy na Lachy, Armie, Voo Voo, Come czy Marike. 20 sierpnia, w pierwszym dniu festiwalu, odbędzie się koncert pod znakiem muzyki rodem z Jamajki, czyli reggae. Na scenie zagrają: Ras Luta, Bob One, Marika, DJ Bart, Junior Stress i Jamal Soundsystem.

Drugi i trzeci dzień festiwalu będą już poświęcone tej muzyce, na której opiera się cała idea Breakoutu, czyli rockowi. I tak 21 sierpnia zobaczymy: The Poise Rite, Rockaway, Armia, KSU, Kumka Olik, 1984, Benzyna, Coma, Neonovi oraz Black Tapes. Z kolei w ostatnim dniu imprezy 22 sierpnia w Ciesznowie wystąpią: The Marians, Voo Voo, Haydamaky, Strachy na Lachy, Big Cyc, Brown, Wańka Wstańka, The Jet –Sons, Kruki i Ot Vinta.

Organizatorzy festiwalu spodziewają się około 40 tys. widzów z całej Polski. Na pewno wielkim plusem będą ceny biletów, które jak na taką imprezę, są bardzo tanie. Cena trzydniowego karnetu wynosi bowiem tylko 20 zł!

Więcej informacji na stronie internetowej festiwalu
Więcej informacji na stronie internetowej festiwalu: www.breakoutfestiwal.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ekstra! Świetnie, że zamieściłeś to info! Jeśli akurat wtedy będę na Podkarpaciu, na pewno się wybiorę. Choćby dla KSU czy Black Tapes - zapewnią naprawdę niezły odjazd na koncertach:)). Mocne 5. Pozdrowienia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.