Facebook Google+ Twitter

Brit Floyd wystąpią w Polsce już za dwa tygodnie!

Brit Floyd ze swoim widowiskiem "The World's Greatest Pink Floyd Show" pojawią się w Polsce 3 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie. Będzie kolejna okazja, aby rozkoszować perfekcyjne przygotowanym muzyczno-wizualny show.

 / Fot. Materiały prasowePierwszy dany koncert przed Brit Floyd miał miejsce w Anglii w 2011 roku (Liverpool). Od tamtej pory przedstawienie to obejrzało już ponad pół miliona ludzi na całym świecie.

Widowisko 'P-U-L-S-E 2013 The Pink Floyd Ultimate Light & Sound Experience' zostało podzielone na dwie części, w skład którego wchodzą utwory z pięciu albumów Pink Floyd: 'Wish You Were Here', 'Animals', 'The Wall', 'The Division Bell' oraz, w ramach obchodów 40-tej rocznicy wydania, 'The Dark Side of The Moon' będzie miało miejsce w Sali Kongresowej 3 grudnia w Warszawie.

Perfekcyjne muzycznie i wizualnie niesamowite nowe show Brit Floyd odtwarza legendarny i tajemniczy zespół Pink Floyd w jego wielu kształtach.
Pink Floyd na swoich koncertach zapełniało stadiony w latach 80-tych, tak teraz Damian Darlington (muzyczny dyrektor, gitarzysta i wokalista) zapełnia sale na całym świecie ze swoim magicznym występem.
Zna on każdy szczegół, każdy niuans z historii Pink Floyd i sprawia, że najwspanialsze utwory Pink Floyd w wykonaniu Brit Floyd brzmią znajomo, świeżo i nieskazitelnie.

TIMING:
Otwarcie bram: 18:00
19:00 - 20:15 - Pierwsza część
20:15 - 20:35 - Przerwa
20:35 - 22:00 - Druga część


Bilety na Brit Floyd w Warszawie dostępne są w cenie 132-220zł na www.eventim.pl

A poniżej można zobaczyć czego można mniej więcej spodziewać się w Warszawie (choć jest to tylko namiastka całości).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.