Facebook Google+ Twitter

Broadway na Zamku

Szampańska zabawa, niezapomniane przeżycia i nieśmiertelne hity wprowadzające widzów muzycznym krokiem w wyjątkowy nastrój... to wszystko już niebawem, gdyż 7 i 14 września Broadwayowskie show zagości w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare.

Broadwayowskie hity w klasycznych aranżacjach zabrzmią w wykonaniu światowych sław muzyki. Na scenie zawitają: grupa Vintage Vegas, Evah Uryga, Philippe Tłokiński, Brian Fentress, Janette P. oraz Wiener Solisten Orchester. / Fot. VismediaGdybym zapytała Cię o pierwsze skojarzenie kiedy słyszysz: Broadway, co byś odpowiedział? Z pewnością padłyby takie słowa jak: musical, rozrywka, elegancja… Większość z nas chciałaby chociaż raz w życiu zatopić się w broadwayowskim show… zasiąść na widowni i dać ponieść się magii płynącej ze sceny, poczuć się „obywatelem świata”… Nic prostszego… w imię zasady „skoro nie możesz zawitać na Broadwayu, Broadway zawita u Ciebie”.

Dnia 7 i 14 września spełnią się marzenia miłośników muzyki i tańca, gdyż kultowym Broadwayem stanie się Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się międzynarodowe show z udziałem artystów z Polski, Niemiec, Austrii, Japonii i USA, którzy wykonają koncertowe show Broadway na Zamku. Zabrzmią utwory takich sław jak np.: Frank Sinatra, Nat King Cole, Dean Martin, Roberta Flack, czy Liza Minelli.

Broadwayowskie hity w klasycznych aranżacjach zabrzmią w wykonaniu światowych sław muzyki. Na scenie zawitają: grupa Vintage Vegas, Evah Uryga, Philippe Tłokiński, Brian Fentress, Janette P. oraz Wiener Solisten Orchester. Przygotowany program połączy klasykę z rozrywką, elegancję z elementami humorystycznych dialogów między wokalistami, orkiestrą i publicznością, a to wszystko w stylowym Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare, gdzie nowoczesność przeplata się z historią, najnowsza technika, ze stylowymi wnętrzami, luz z elegancją…

Zapraszamy serdecznie na wieczór w wielkim stylu, pełen niespodzianek i dobrej muzyki na światowym poziomie.

Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare
ul. Pyskowicka 39, 42 – 612 Tarnowskie Góry
tel. 32 384 74 61
www.fundacjakomplekszamkowy.pl

Bilety w cenie już od 55 zł do nabycia w:
- kasie Zamku Tarnowice Stare (rezerwacje pod numerem 32 384 74 61)
- sklepach EMPIK
- na stronie eBilet.pl

Oficjalny FanPage show:
WWW.facebook.com/BroadwayNaZamku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.