Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26437 miejsce

"Broadway Street - Nowa Droga"

W niedzielę 8 sierpnia, w ramach tegorocznego ArtParku, odbył się wspaniały recital musicalowy Jakuba Wociala "Broadway Street - Nowa Droga".

Publiczność zgromadziła się tłumnie / Fot. Weronika TrzeciakNa recital Jakuba Wociala, który zorganizowano w parku im. E. Rydza-Śmigłego, przybyło mnóstwo ludzi w różnym wieku. Chcieli posłuchać największych przebojów musicalowych w wykonaniu tego artysty. Wszystkie miejsca były zajęte.

O godz. 19 nastąpiło powitanie publiczności: - Dobry wieczór państwu. Witam serdecznie na ArtParku 2010. Orkiestra już się stroi. W tym czasie powiem kilka słów o artyście - zapowiedział jeden z organizatorów. - Kilka lat temu do naszego Domu Kultury Śródmieście zgłosił się 18-letni chłopak, który powiedział, że jest dyrektorem Teatru Palladium Stage i chce wystawić historię Upiora. Gdy spytałem, kto będzie w nim występował, powiedział, że on - dodał.

Jakub Wocial / Fot. Weronika TrzeciakNajpierw Jakub Wocial zaprezentował utwór "Sunset Boulevard" z musicalu o tym samym tytule. Jego głos o niebywałej barwie zabrzmiał z niezwykłą siłą. Ludziom podobała się jego interpretacja. Po pierwszej piosence artysta przywitał zgromadzonych widzów.

- Dobry wieczór państwu. Cieszę się, że jest państwa tyle i mogę dla was śpiewać. Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla was niespodzianki - powitał publiczność Jakub Wocial. - Kolejny utwór, to "Bring him home" z musicalu "Nędznicy" - dodał.

Po tym niezwykłym utworze usłyszeliśmy tytułową piosenkę z musicalu "Piękna i Bestia" - "If I can't love her". Po niej przyszła kolej na pierwszą z obiecanych niespodzianek.

Monika Połom / Fot. Weronika Trzeciak- Chciałbym teraz zapowiedzieć pierwszą niespodziankę, którą będzie Monika Połom. Tancerka Teatru Roma, w którym się poznaliśmy. Zaprosiłem ją na dzisiejszy wieczór - powiedział Jakub Wocial.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Warto było wziąść w tym udział :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesująca impreza zwłaszcza dla miłośników musicali. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.