Facebook Google+ Twitter

BROADWAY STREET - THE SHOW musicalowa gala w Teatrze Rampa

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!

 / Fot. Jakub WocialWielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!
TEATR RAMPA W WARSZAWIE oraz JAKUB WOCIAL prezentują dwugodzinną pigułkę najlepszego musicalu, obejmującą oba stulecia jego istnienia.


To jedyna okazja, by w kraju nad Wisłą usłyszeć na żywo gigantów europejskiej sceny muzycznej, wykonujących przeboje z największych spektakli gatunku. The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl, Sweet Charity, Parade, Wicked, Next to Normal, Brooklyn - to tylko niektóre z tytułów, z których utwory rozbrzmiewają na naszej scenie!

Napisali o nas:

To jedno z tych widowisk, które chwytają za serce i unoszą duszę.
Ewa Grabowska

Koncert można polecić zarówno tym, którzy z musicalem dopiero zaczynają swoją przygodę (po takiej ilości przebojów trudno nie pokochać tego gatunku!), jak i tym, którzy już mieli z nim do czynienia.
Wojciech Bernatowicz

Tutaj nie potrzeba dekoracji. Same świetne głosy, urok Jakuba Wociala, inicjatora koncertu, oraz wyjątkowa publiczność dają znakomity efekt
Jakub Górski

Pod tymi linkami mozna znaleźć więcej informacji o projekcie:

www.broadwaystreettheshow.com
www.facebook.com/www.broadwaystreet.
www.jakubwocial.com

Spektakl trwa 2h30 min z przerwą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.