Facebook Google+ Twitter

Brodka on RedBull Tourbus. Koncert w Białymstoku za nami!

We wtorek w Białymstoku odbył się pierwszy koncert w ramach trasy Brodka on RedBull Tourbus. Niektórzy fani byli mocno zażenowani organizacją imprezy.

Monika Brodka przemierza tysiące kilometrów na dachu mobilnej sceny RedBull Tourbus. Na muzycznej mapie znalazły się: Białystok, Sopot, Poznań i Katowice, gdzie Monika będzie prezentowała swoją twórczość z płyty "Granda".

Pierwszy koncert w Białymstoku już za nami. Jednak żal fanów nie wpuszczonych na imprezę nie maleje. Zabrakło miejsca. Organizatorzy imprezy nie spodziewali się aż takiego zainteresowania. Część osób musiało odejśc z kwitkiem albo pozostać pod bramą.

"dobrze, że miasto Białystok i policja miejska nie ograniczyły liczby osób na juwenaliach... Serdeczne podziękowania i ukłony w stronę tych instytucji... Co nie zmienia faktu, że stali jak kretyni i nie raczyli uprzedzać tłumów o fakcie że miejsc juz nie ma, żeby rzesze się nie fatygowały, bo nie zostaną wpuszczone..."

"porażka i tyle, jak się robi darmowy koncert to chyba logiczne, że będzie duuużo ludzi!!! szkoda gadać, zero organizacji!!!! delikatnie mówiąc :)"

"tak, stanie pod brama było świetne. jak się robi taki event gdzie na głupim fejsie jest ponad 3 tys. attending to trzeba by założyć, że przyjdzie dużo, dużo więcej ludzi i pomyśleć organizacyjnie o reszcie. Wstyd. Jak bydło!"

To tylko niektóre komentarze pod oficjalnym wydarzeniem na Facebooku. Trasa rozpoczęła się, miejmy nadzieję, że inne miasta wyciągną wnioski z tego, co wydarzyło się w Białymstoku.

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.