Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9592 miejsce

Brodka pokazała kulisy pracy nad utworem "Horses" (wideo)

W połowie maja ujrzała światło dzienne płyta "Clashes" Brodki. Teraz artystka podzieliła się z fanami filmem pokazującym pracę nad produkcją pierwszego singla.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubeBrodka nad utworem "Horses" pracowała podczas swoich podróży po Stanach Zjednoczonych. W piosence możemy usłyszeć dźwięki jednych z największych organów kościelnych na świecie, umiejscowionych w First Congregational Church. Zbudowano je w latach trzydziestych ubiegłego wieku i składają się z ponad 20 tysięcy piszczałek. Oprócz organów można usłyszeć w nim raczej surowe dźwięki, elektryczne gitary oraz bębny.

Utwór we współpracy z wokalistką wyprodukował laureat nagrody Grammy, Noah Georgeson. Tekst, jak twierdzi sama autorka, opowiada o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. Jednak nagrywając teledysk chciała aby wiele przedstawionych w nim treści, jak w samej piosence, pozostało niedopowiedzianych.

Piosenki na płytę "Clashes" tworzyła zupełnie przypadkowo podczas swojej podróży do Nowego Jorku, gdzie w trakcie samotnych nocy, spędzonych tylko w towarzystwie gitary nagrywała telefonem to, co przyszło jej do głowy. "Horses" było jednym z pierwszych utworów, jakie w taki sposób powstały na płytę. Dalsza część produkcji następowała już w Los Angeles, gdzie nad kolejnymi jej etapami czuwał Georgeson.

W wideo udostępnionym przez artystkę widzimy nie tylko pracę w studiu nagraniowym, ale i pełne inspiracji podróże po USA oraz moment nagrywania wspomnianych organów. Warto dodać, że płyta "Clashes" osiągnęła już status złotej, oprócz "Horses" promuje ją również niedawno wydany singiel "Santa Muerte".Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.