Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4449 miejsce

Brodka pokazała kulisy pracy nad utworem "Horses" (wideo)

W połowie maja ujrzała światło dzienne płyta "Clashes" Brodki. Teraz artystka podzieliła się z fanami filmem pokazującym pracę nad produkcją pierwszego singla.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubeBrodka nad utworem "Horses" pracowała podczas swoich podróży po Stanach Zjednoczonych. W piosence możemy usłyszeć dźwięki jednych z największych organów kościelnych na świecie, umiejscowionych w First Congregational Church. Zbudowano je w latach trzydziestych ubiegłego wieku i składają się z ponad 20 tysięcy piszczałek. Oprócz organów można usłyszeć w nim raczej surowe dźwięki, elektryczne gitary oraz bębny.

Utwór we współpracy z wokalistką wyprodukował laureat nagrody Grammy, Noah Georgeson. Tekst, jak twierdzi sama autorka, opowiada o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. Jednak nagrywając teledysk chciała aby wiele przedstawionych w nim treści, jak w samej piosence, pozostało niedopowiedzianych.

Piosenki na płytę "Clashes" tworzyła zupełnie przypadkowo podczas swojej podróży do Nowego Jorku, gdzie w trakcie samotnych nocy, spędzonych tylko w towarzystwie gitary nagrywała telefonem to, co przyszło jej do głowy. "Horses" było jednym z pierwszych utworów, jakie w taki sposób powstały na płytę. Dalsza część produkcji następowała już w Los Angeles, gdzie nad kolejnymi jej etapami czuwał Georgeson.

W wideo udostępnionym przez artystkę widzimy nie tylko pracę w studiu nagraniowym, ale i pełne inspiracji podróże po USA oraz moment nagrywania wspomnianych organów. Warto dodać, że płyta "Clashes" osiągnęła już status złotej, oprócz "Horses" promuje ją również niedawno wydany singiel "Santa Muerte".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.