Facebook Google+ Twitter

Bronił Pawłowicz, padł ofiarą "homoterrorystów"

Sygnatariusze listu w obronie Pawłowicz nie mogą czuć się bezpiecznie. Od kilku dni padają ofiarą nagonek. "To homoterroryzm" - ocenia wzburzona Pawłowicz.

 / Fot. PAP/Jakub KamińskiPo liście wystosowanym w obronie Krystyny Pawłowicz osoby ukrywające się pod przydomkiem „Akcja homoterapia” od słów przeszły do czynów. Pierwszą ofiarą padł prof. Stefan Zawadzki z poznańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Drzwi jego gabinetu na uczelni nieznani sprawcy okleili dwuznacznym ulotkami. Wśród nich znalazły się hasła: "Pedały do gazu", "Zakaz pedałowania", "Zawadzki przeciw pedalstwu".
W wydanym oświadczeniu „Akcja homoterapia” twierdzi, że była to normalna reakcja na poparcie udzielone dr hab. Krystynie Pawłowicz.

"To homoterroryzm" - twierdzi Pawłowicz. Dodaje także, że ta akcja to nic innego, jak kierowanie gróźb karalnych pod adresem naukowców. W ten sposób chcą oni ograniczyć innym osobom możliwość wypowiadania swoich poglądów.

„Akcja homoterapia” zapowiada następne kampanie i dodaje: "Będziemy u was w pracy, na przerwie, podczas spaceru, oczywiście także w łóżku... ".

Jak informuje, Wprost list w obronie Pawłowicz związany jest z atakami na posłankę po jej wypowiedziach, w których ostro sprzeciwiała się przyznaniu specjalnych praw osobom homoseksualnym i transseksualnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (42):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.02.2013 17:14

@P.Urbański

"Pan Krzysztof Bęgowski jest "kobietą" o nazwisku Anna Grodzka, li tylko de iure, bo gentetycznie jest, nieco okaleczonym, ale nadal mężczyzną."

Krzysztof Bęgowski nie istnieje już od momentu zmiany danych w dokumentach, urzędach i wyrobienia nowych dowodów tożsamości, na co wyraził zgodę sąd prawomocnym wyrokiem Rzeczpospolitej Polskiej. To co pan wypisuje obraża Annę Grodzką w identyczny sposób, jak obrażał ją Terlikowski. On również pisał o "Krzysztofie Bęgowskim" "który/która jest" "kobietą/mężczyzną". Grodzka i Terlikowski spotkali się w sądzie. Terlikowski przed pierwszą rozprawą dumny jak paw wyśmiewał Grodzką na swoim profilu na YT. Ale już na drugiej zażądał wyłączenia jawności.

Radzę uważać na to, co pan pisze. A w kwestii "gentetycznej" poczytać o zespole Turnera i zespole Klinefeltera. A potem powtarzać po prawicowych publicystach i pani Pawłowicz, bo oni nie doczytali.


Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.02.2013 17:06

@P.Urbański

Nie "gentetycznie" tylko "genetycznie", i nie "okaleczoną" tylko zdrową. Czy gdyby się panu urodził wnuk z zespołem Downa, czyli wadą genetyczną (trisomik 21. chromosomu) to też by pan nazwał wnuka "okaleczonym genetycznie"?


Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Urbański. Przypomnę się tobie. Tak uważasz czy tak w rzeczywistości jest. Znasz pleć pani Grodzkiej?
Czy tylko się posiłkujesz powierzchownym oglądem? Skoro według prawa pani Grodzka jest kobietą to dlaczego mamy jej płciowości się przyglądać. W imię czego? Do czego nam to jest potrzebne? Czy tylko by ją gnębić i poniżać? Z tego powodu nam przybędzie pieniedzy w portfelu? A może będziemy mądrzejsi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Man In Black. Pan Krzysztof Bęgowski jest "kobietą" o nazwisku Anna Grodzka, li tylko de iure, bo gentetycznie jest, nieco okaleczonym, ale nadal mężczyzną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu Wink wielu lobbystą zależy na tym aby potencjalny konsument ich produktów był jeszcze głupszy niż jest. Można wtedy bardziej skutecznie grać na emocjach takiego niedorozwiniętego kretyna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No proszę to już wiemy - za upadkiem wartości moralnych stoi lobby. A czemu nie ma słowa o żydach, masonach i cyklistach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.02.2013 19:42

Homolobby ze strony Kościoła Katolickiego przewodzi abp Petz. Zajmował się młodymi klerykami, lobbował u nich homoseksualizm...

...za co został nagrodzony awansem do Watykanu :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Sergiusz Mutra.A poszedł ty do diabła.Tam jest twoje miejsce.Siedzisz za granicą Polski. Korzystasz z praw w innym kraju. Na ten naród, na ten kraj pracujesz. Wzbogacasz tamten naród. Ty śmiesz pisać o moim Prezydencie lekceważąco, wręcz obraźliwie.

A poszedł ty do diabła.Tam jest twoje miejsce. Nie podburzaj, nie jątrz!

Zacytuje ciebie ku przestrodze innym jak oszołom zza granicy obraża nas wszystkich Polaków, korzy wybrali swego przedstawiciela pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. - " Niestety jest to zjawisko, którego powstrzymać się nie da, choć Polska różni się nieco od wielu pozostałych państw UE, gdyż znajduje się pod bezpośrednim wpływem Rosji, na co wskazuje polityka uprawiana przez takiego Komorowskiego" -

@Sergiusz Mutra.
Pochwal się swoimi osiągnięciami. Pochwal się swoja pracą, na jakim stanowisku jesteś u obcych.Skoro piszesz to napisz o sobie. Może jesteś wielkiego kalibru autorytet i marnujesz się poza Polską.

Dlaczego przebywasz za granicą? Dlaczego nie budujesz dobrobytu w Polsce ? Dlaczego nie płacisz podarków w Polsce? Dlaczego nie chcesz mieszkać w swojej ojczyźnie? Dlaczego nie wracasz do własnej ojczyzny? Kim ty jesteś dla nas Polaków?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Abp Paglia z Watykanu ....popieramy związki partnerskie . Szef Papieskiej Rady Rodziny - przyznajmy prawa cywilne związkom nierodzinnym , oni też mają swoją godność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Urbański 13:00

Niczym innym jak właśnie aktem terrorystycznym jest nękanie i stosowanie gróźb karalnych pod adresem, w tym przypadku naukowców, którzy ośmielili się stanąć w obronie profesor Pawłowicz.
"Homotyrania", o której Pan wspomina, nie jest zjawiskiem powstałym wczoraj, gdyż jest to nieodzowny element globalnej polityki prowadzącej do utworzenia jednego rządu, w naszym przypadku rządu europejskiego, a innymi słowy do utworzenia federacji wynarodowionych państw, na czele której będzie stał rząd eurokratów nie odpowiadających przed nikim.
Oczywiście nie dotyczy to tylko Europejczyków, bo w strefie atlantyzmu mamy do czynienia z identycznym działaniem.
To właśnie to "lobby" wspomniane przez Pana stoi za likwidacją wszelkich wartości moralnych w i tak już zdegenerowanych społeczeństwach, jak również za likwidacją resztek narodowych tożsamości wśród obywateli poszczególnych państw.
Proszę zwrócić uwagę, że dzisiaj nie potrzebne są wojny do tego, ażeby rzucić na kolana takie kraje jak Grecja, Włochy, Hiszpania, czy Irlandia. Polski tu nie wymieniam, gdyż ta z kolan się nie podniosła od 1944 roku. Można skutecznie dokonać likwidacji państwa za pomocą środków finansowych zgromadzonych w globalnych korporacjach bankowych.
Podobnie rzecz ma się z terroryzmem.
Dzisiaj już nie jest modny Arab obwiązany dynamitem z zapalnikiem w ręku, czy ktoś o imieniu Osama, choć tacy Francuzi jeszcze takich nam własnie kreują. Więcej jednak dostrzegalnym jest terroryzm stosowany w postaci autokratycznych ustaw narzucanych nam nie wiadomo przez kogo, ale przy bliższym poznaniu sprawy, wiadomo po co i w tym miejscu powraca element wynarodowienia i likwidacji wszelkich zasad moralnych, tradycjonalizmu i oczywiście Kościoła.
Niestety jest to zjawisko, którego powstrzymać się nie da, choć Polska różni się nieco od wielu pozostałych państw UE, gdyż znajduje się pod bezpośrednim wpływem Rosji, na co wskazuje polityka uprawiana przez takiego Komorowskiego np., ale jest to już zupełnie inny temat.
Kończąc dodam, że Polska nie posada dzisiaj najmniejszych szans na to, ażeby być krajem stanowiącym o samym sobie, krajem suwerennym i marnym chyba pocieszeniem jest to, iż nie jesteśmy jedynym takim państwem w Europie, czy na świecie.

Pozdrawiam Pana!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.