Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35153 miejsce

Bronisław Wildstein wraca do TVP?

Jak informuje "Wprost", były prezes TVP Bronisław Wildstein powróci prawdopodobnie do Telewizji Publicznej. Tygodnik donosi, że trwają w tej chwili negocjacje zmierzające do powierzenia dziennikarzowi autorskiego programu publicystycznego.

Bronisław Wildstein / Fot. AKPA - PalickiWildstein od 11 maja 2006 roku pełnił funkcję prezesa zarządu TVP. Niewiele ponad pół roku później, 26 lutego 2007 roku został odwołany ze stanowiska, zaś jego miejsce zajął Andrzej Urbański, który sprawował wcześniej funkcję doradcy prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Prócz Bronisława Wildsteina do TVP powróci prawdopodobnie Tomasz Lis, który obecnie nie występuje w telewizji z powodu zakazu konkurencji wynikającego z umowy z Polsatem. Półroczny okres karencji upływa w marcu 2008 roku i wtedy możemy spodziewać się wielkiego powrotu prezentera do Telewizji Publicznej.

Jak podaje "Wprost", Tomasz Lis miałby poprowadzić swój autorski program publicystyczny. Jako prawdopodobny czas antenowy podaje się godzinę 22.00 w poniedziałek, w programie TVP2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wildstein z Lisem w jednej stacji? Dla przeciwwagi? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.