Facebook Google+ Twitter

Brown przeprasza za pobicie Rihanny

Chris Brown publicznie przeprosił za zaatakowanie swojej byłej dziewczyny, Rihanny. Uczynił to za pośrednictwem krótkiego nagrania wideo.

W dwuminutowym filmiku, zamieszczonym na swojej stronie internetowej, gwiazda R&B, zwracając się do Rihanny, powiedziała, że "to najwyższy czas, abyś przeprosiny uslyszała prosto ode mnie". Powiedział także, że szuka pomocy, a te tragiczne momenty z pewnością wymazałby z historii. "Żałuję, że nie mogę przeżyć tych kilku chwil jeszcze raz".

W nagraniu piosenkarz określa napaść jako "wypadek", mówiąc: "Jestem bardzo smutny i wstydzę sie tego, co sie wydarzyło". Czytając z prontlera, mężczyzna próbował przekonać widzów, że wielokrotnie przepraszał Rihannę. Ponadto swoje zachowanie nazwał "niewybaczalnym" i prosił fanów o wybaczenie.

Policyjne nagrania pokazały, że Brown próbował wypchnąć 21-letnią piosenkarkę z samochodu, wielokrotnie bijąc i dusząc. Brown przyznał się do pobicia po tym, jak został aresztowany w noc przed rozdaniem nagród Grammy w lutym br. Para miała wystąpić podczas uroczystej gali, jednak występ został odwołany. W niedługim nagraniu Brown nawiązuje także do swojego dzieciństwa. Przypomniał, że również on był ofiarą przemocy, jednak swoich czynów nie próbuje tłumaczyć przeszłością. Potwierdzając, że "zawiódł wiele osób", zwraca szczególna uwagę na dokonanie "rachunku sumienia" i "spojrzenia w głąb swojej duszy".

Warto wspomnieć, że po tragicznych wydarzeniach z lutego 2009r. wiele stracji radiowych zaprzestało puszczania piosenek Browna, a sam artysta stracił wsparcie licznych sponsorów. Nagranie dostepne jest w serwisie http://www.youtube.com/watch?v=n4SD6oBvbKY" rel="external">http://www.youtube.com/watch?v=n4SD6oBvbKY
.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.