Facebook Google+ Twitter

Bruce Springsteen rozpoczął trasę koncertową od Sevilli

Swoją trasę koncertową 62-letni artysta rozpoczął od gorącej Sevilli (42C), a koncert odbył się w pierwszą rocznicę powstania "Indignados" w Hiszpanii i to właśnie "Oburzonym" B. Springsteen poświęcił swój wczorajszy koncert.

Bruce Springsteen Working on a Dream Tour 2009, Valladolid / Fot. derivative work: Y2kcrazyjoker4 /wikimedia Creative Commons 2.0Prawie trzy godziny grania i śpiewania bez przerwy - tak wyglądał niedzielny koncert Brucea Springsteena na Stadio Olimpico w Sevilli. Ten niemłody już artysta pokazał na koncercie, że jest w wyśmienitej formie, mimo dokuczliwej upalnej pogody (42C). Jak udowodnił wczoraj, ten facet może jeszcze wiele!

Piosenkarz dobrze wiedział, gdzie i w którym momencie rozpocząć swoje tournee, ponieważ to właśnie w dniu koncertu Hiszpania świętowała rocznicę powstania "Ruchu Oburzonych", zwanym inaczej "Ruchem M15".

B. Springsteen wcale nie potrzebował wczorajszego słońca, by rozpalić publiczność informuje Corriere.it. Artysta, będący wciąż w znakomitej formie, poruszył swoich fanów jak potrafił najlepiej i tchnął w widownię mnóstwo pozytywnej energii, mimo niezbyt "szalonej" frekwencji, a to za sprawą zbyt drogich biletów. Za wstęp na koncert Hiszpanie musieli zapłacić od 65 do 100 euro.

Szczęśliwcy, którym dane było wziąć udział w koncercie gwiazdy, usłyszeli między innymi niezapomniane kawałki z jego albumów: "Wrecking ball", "She's The One", "The Ties That Bind ", czy "The River".

Kolejne koncerty artysty odbędą się w Las Palmas de Gran Canaria i Barcelonie, a potem w Niemczech. Na trasie tournee znalazła się Holandia, Włochy, Portugalia, Francja czy Wielka Brytania, a nawet Czechy. Polski niestety artysta nie odwiedzi. Bilety wciąż można nabyć na stronie internetowej Viagogo.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.