Facebook Google+ Twitter

"Brudna Prawda" - Promomix od Mesajah

Wytwórnia UrbanRec przedstawia promomix zbliżającego się wielkimi krokami trzeciego studyjnego albumu Mesajah 'Brudna Prawda'. Płyta będzie miała premierę już 7 czerwca i ukaże się nakładem połączonych sił wytwórni UrbanRec oraz Lou Rocked."Brudna Prawda" to już trzeci album autorstwa Mesajah. 
Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".
 Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. 
Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe. 
Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades - które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

 Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów. 
Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.