Facebook Google+ Twitter

Brudziński: Dla PO zaczęły się schody, wymyśliła Trybunał Stanu

Przygotowywany przez Platformę Obywatelską wniosek o Trybunał Stanu wzbudza wiele kontrowersji. Politycy PiS uważają, ze tego typu działanie spowodowane jest złymi sondażami PO.

Sonda

Czy Jarosław Kaczyński zostanie postawiony przed Trybunałem Stanu?

 / Fot. Wojciech Barczyński/PolskapresseJoachim Brudziński z PiS skomentował przygotowywanie wniosku do Trybunału w ostrych słowach, komentuje tvn24. Powiedział on, że: "Dla Platformy Obywatelskiej zaczęły się schody. Problem w tym, że premier nie ma wdzięku ułana II RP, więc zamiast schodów wymyślił wniosek do Trybunału."

Z Brudzińskim na temat wniosku debatowała Małgorzata Kidawa-Błońska z PO i Grzegorz Napieralski z SLD. Posłanka nie zgodziła się z twierdzeniem Brudzińskiego, mówiąc, że Platforma obiecała już przed wyborami, że w krótkim okresie po nich zajmie się tym tematem i teraz nadszedł ten czas.

Grzegorz Napieralski z SLD dodał, że: „Projekt dotyczący wniosku o TS, przygotowywała już wcześniej komisja śledcza ds. okoliczności śmierci Barbary Blidy. W raporcie końcowym, postulaty postawienia przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry pozostały w dokumencie. - Platforma nie chce sięgać do prac komisji”.

Według Brudzińskiego Tusk i jego partia wywołują kolejną awanturę, stwarza następne „szopki medialne” i zmierza w kierunku wschodnich obyczajów. Napieralski poparł posła PiS dodając, że działania PO wskazują na "próbę zatuszowania problemów rządu".

Brudziński pokusił się w podsumowaniu o stwierdzenie, że: - Pan prezes Kaczyński już wietrzy kożuch, ponieważ Platforma Obywatelska szykuje mu wywózkę.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

kotAlik
  • kotAlik
  • 13.03.2012 16:31

@Arkady GŁĄBKA ! 10:21
Arkadzie ! Co Cie znów korci ? Wyciąg łapy z kieszeni i "jajców" nie mieszaj ! Jadaj mniej sera a więcej warzyw to zapobiegniesz sklerozie a ptaszek na wiosnę radośnie zakwili ... Nie warcz bo znów wszyscy Cię zrugają. Czujesz się osamotniony bo nie ma tu Twojego intelektualnego braciszka niejakiego Lucjana WINKA. Nie martw się, Wink się zjawi i błyśniecie wspólnie ! Czy już sypiacie pod wspólną kołderką ? Bunga-bunga !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 13.03.2012 15:27

Panie Bredziński ! Niedawno prezes mówił o trybunale stanu dla Sikorskiego , Arabskiego , Klicha i innych . Łatwo to wam przychodzi , gorzej gdy sami jesteście pod obstrzałem . Nie jesteście świętymi krowami - - prawda was wyzwoli , więc po co to pieniactwo ??? Jakieś nieczyste sumienie ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
LO MORSKIE  Świnoujscia
  • LO MORSKIE Świnoujscia
  • 13.03.2012 12:57

Marek Bachorski-Rudnicki - bardzo zmanipulowałeś wypowiedz Brudzińskiego tego z PiS .Nikt go nie słuchała tym bardziej z nim polemizował w tym programie w TVn .Coś mamrotał , bredził i takie to bylo jego mowienie "mądrości" objawianych .
Teraz autorze (Marek Bachorski-Rudnicki) napisz o wyczynach tego człowieka (Joachima Brudzińskiego) gdy się uczył w szkole w Świnoujściu.Napisz dlaczego go wyrzucono ze szkoły .Czy czasem na za zbójeckie napaści na kolegów ze szkoły i skradania im butów sportowych -tenisówek , trampek .Robił to przed szkołą i w pociągu .Jak się rozliczył z tych bandyckich wybryków i ci maja mu do powiedzenia koledzy ze szkoły i nauczyciele .
TERAZ WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DZIENNIKARSTWA I DOTRZYJ DO TY MATERIAŁÓW I PRZEPROWADŹ Z NIMI WYWIAD -oczywiście z tymoli okradzionymi i także z nauczycielami .

Komentarz został ukrytyrozwiń
PJN
  • PJN
  • 13.03.2012 12:45

Joachim Brudziński w PiS ma tak samo pewne miejsce jak .Beata Kempa , Jacek Kurski , Jakubiak, Poncyliusz,,,Cymański,,Ziobro.
Też wygadywali same pochwały na nieudacznika Jarka Kaczyńskiego
(jakie jest jego rodowe nazwisko przed zmiana przez Rajmunda K-ojca) .
To lizanie kuperka Jarkowi Kaczyńskiego nic nie da!
I TAK ZDRADZI I DLA WŁADZY w PiS go wyrzuci na zbity pysk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 13.03.2012 11:46

joachim brudzinski jak zawsze debatowac z rzadem o wzroscie cen o reformie gospodarczej o dlugu publicznym bezrobociu interesuje sie tematami zastepczymi i nieistotnymi dla sprawnego biegu panstwa.zreszta co innego oczekiwac po tej niemrawej opozycji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anty-lw
  • anty-lw
  • 13.03.2012 11:36

Levy ty jesteś tak marnym komentatorem jak Twój nick

Komentarz został ukrytyrozwiń

Platforma w końcu zabrała się na poważnie za reformowanie państwa. Mam nadzieję, że teraz będzie to już obowiązującą normą.
Ale jestem przeciwny Trybunałowi Stanu lecz procesem karnym i kolonią karną. Może być w Charkowie. To nie tak daleko. Choć mamy własne tajne więzienie CIA w Szymanach.
Jak to jest, że ludzie którzy obiecują jedno a robią coś zgoła przeciwnego. Działania ich często sprowadzają się do kolosalnych materialnych obciążeń każdego z nas i całego państwa ale w zamian zostają wznoszeni na chwalebny panteon narodowych bohaterów. Przecież w życiu tak nie jest. Jeśli ktoś spowoduje upadek i zadłużenie kogoś innego to ponosi nawet przed nasza "polską sprawiedliwością" karę. Czy rządzący zostaną w końcu pozbawieni immunitetów odpowiedzialności za cokolwiek?
Czy w końcu ktoś przestanie podawać im rękę?
Kiedy zaczniemy przechodzić na drugą stronę ulicy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfred glizda
  • Alfred glizda
  • 13.03.2012 10:59

To dla pis-U zaczela sie tworzyc stroma i sliska pochylnia nie do pokonania

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ red

W kontekście Trybunału Stanu mówimy o straszeniu PiSu, a nie PiSem...
W kwestii złośliwości odnazwiskowych korci mnie, żeby ustalić personalia Użytkownika "red"...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
weteran
  • weteran
  • 13.03.2012 09:45

Niesiołowski 1 oszołom III RP ,wczoraj w Polsacie news wył ,na PiS ,kamery zostały dokładnie zaplute .Kamerzysta miał pełne ręce roboty!