Facebook Google+ Twitter

Brudziński: Dzisiaj do walki z PiS używa się popularnych seriali

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-15 22:20

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości często wspominają, że w mediach trwa nadal nagonka na partię Jarosława Kaczyńskiego. Poseł Joachim Brudziński we wtorkowym wydaniu "Kropki nad i" poszedł o krok dalej.

Joachim Brudziński w wywiadzie, który ukazał się we wtorkowej Gazecie Wyborczej, stwierdził, że "w popularnych serialach, jak "Ranczo" w TVP, bohaterami negatywnymi są osoby o cechach "wrażych" pisowców. - Dzisiaj na potrzeby walki z Prawem i Sprawiedliwością używa się różnych armat, nawet popularnych seriali - dodał w studio TVN24 poseł Brudziński.

Lucy z "Rancza" jak Beata Sawicka z Platformy

 / Fot. TVPMonika Olejnik przytoczyła fragment listu producenta popularnego serialu "Ranczo", Macieja Strzembosza: "Wszyscy oglądający serial wiedzą, wójt Paweł Kozioł to ateista, były aparatczyk PZPR, przyspawany do stołka koniunkturalista. Gdzie tu można odnaleźć cechy "wrażego pisowca", pozostaje tajemnicą posła Brudzińskiego".

Brudziński wyjaśnił, że w jednym z ostatnich odcinków, jaki oglądał, główna bohaterka, Lucy, płakała, ponieważ wójt Kozioł oskarżył ją o wzięcie łapówki. Poseł porównał w ten sposób bohaterkę serialu do Beaty Sawickiej z PO. - Wójt kręcił spot i po nakręceniu tego spotu usłyszał od swego doradcy (Czerepach - przyp. red.): "Panie wójcie, była to rola po-pisowa!" - dodał na koniec.

Nieprzyjazne media - przyczyną "problemów wyborczych"

Gość Moniki Olejnik stwierdził także, iż powodem prawdziwych problemów wyborczych jego partii jest "obecny w mediach szeroki front, skierowany przeciw PiS". Jako media, które są negatywnie nastawione do Prawa i Sprawiedliwości wymienił Gazetę Wyborczą i stację TVN24.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

maria
  • maria
  • 27.02.2011 14:22

znów niesiołowski straszy nas pis-em rzygać sie chce'chyba dzisiej to jóż karalne

Komentarz został ukrytyrozwiń
maria
  • maria
  • 27.02.2011 14:15

jeszcze nikt nigdy nie robil ludziom wody z mózgu-tak jak dziś\jeszcze nikt nigdy nie okłamywał nas-tak jak dziś\jeszcze nikt nigdy nie opluwał bliżniego-tak jak dziś\jeszcze nikt nigdy po tym nie czułsię tak bezkarnie -tak jak dziś

Komentarz został ukrytyrozwiń
ADAM KOZIEL
  • ADAM KOZIEL
  • 28.12.2010 18:02

WIECIE CO DOBRZE WALESA MOWIL POZWULCIE WYGRAC PIS A WTEDY ZOBACZYCIE CO SIE BEDZIE DZIALO JAK BY RZADZIL KACZYNSKI DLATEGO ZE IM NIE WYSZLO TO ZJEJA NIENAWISCIA JUZ POSUWAJA SIE DO WYZWISK NA PREMIERA NA PREZYDENTA TO WSZYSTKO TYLKO POKAZUJE ICH BEZSILNOSC TO GRAJA SLOWAMI CZY CHCIELIBYSMY ZEBY RZADZIL KACZYNSKI I CO MIELI BYSMY KRAJ MLEKIEM I MIODEM PLYNACY CZY NA KAZDYM ROGU ULICY POMNIK TEN CZLOWIEK DO RZADOW SIE NIE NADAJE CO 5 MINUT ZMIENIA ZDANIE TEGO CO MOWI ZARAZ NIE PAMIETA JEST ZGORZCHNIALY STARY KAWALER I PODLY CZLOWIEK WSZEDZIE WESZY SPISEK DOPIERO BY BYL RAJ

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu, dobrze o tym piszesz, jednak PiS wg wielu specjalistów i obserwatorów tej scenki politycznej twierdzi, że PiS się rozwali samo bez pomocy z zewnątrz...

Komentarz został ukrytyrozwiń
OBUDŹCIE SIĘ!!!!
  • OBUDŹCIE SIĘ!!!!
  • 17.12.2010 18:04

Ludzie obudźcie się!
Wyłączcie TV, nie czytajcie gadzinówek (zwanych gazetami), ZACZNIJCIE PATRZEĆ I MYŚLEĆ!
Za progiem macie neo-feudalizm, szykowani jesteśmy do wojny z Chinami.
Ceny rosną na potęgę a poparcie dla partii rządzącej też rośnie i wy twierdzicie że nie ma żadnej propagandy?! Gdyby za PRL wprowadzono takie podwyżki jak w ciągu ostatniego miesiąca to Grudzień '70 byłby tylko epizodem w porównaniu z tym co by się działo! TO JEST PRAWDZIWA SZTUKA PROPAGANDY gdy ludzie nawet nie zauważają że robi się z nich baranów. Żeby było jasne. To wszystkie partie wspólnie realizują jedną politykę, politykę trzymania ludzi z dala od prawdziwie ważnych spraw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 16.12.2010 17:39

W moich oczach pisowcy najbardziej ośmieszają się przekonaniem, że wystarczy Polsce przypiąć ostrogi, nawet do gołych pięt, by zamienić ją w mocarstwo. Bo w sprawach społecznych i ostatecznie również gospodarczych, to co głoszą, już takiej już takiej niechęci nie we mnie wywołuje, przeciwnie, budzi zrozumienie, czasami także sympatię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek k
  • Mirek k
  • 16.12.2010 15:05

Trzeba gnać to Platformiane świnstwo .!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 16.12.2010 15:02

Prawicowy bolszewik przybij piątke - trafiłeś w samo sedno!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@prawicowy bolszewik
  • @prawicowy bolszewik
  • 16.12.2010 14:34

"To może spróbujemy w stylu jaśnie państwa..."ta...zastanawiam się czy takich słów nie używali sowieckie sałdaty w roku dwudziestym,kiedy zakłuwali bagnetami Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zniesmaczony
  • zniesmaczony
  • 16.12.2010 14:20

po to szemrane towarzystwo,
ale pis to ma zupełny odlot
i kogo bać się bardziej;
złodzieja czy szaleńca?!