Facebook Google+ Twitter

Brudziński: Kurski chce wykończyć Cymańskiego

Według Joachima Brudzińskiego autorem pomysłu zgłoszenia Tadeusza Cymańskiego przez Solidarną Polskę na kandydata na premiera jest Jacek Kurski.

 / Fot. PAP/ Grzegorz MichałowskiW ocenie polityka PiS, Jacek Kurski w ten sposób chce zaszkodzić Tadeuszowi Cymańskiemu i osłabić jego pozycję w partii: "Jacek Kurski jest zainteresowany, by popularny polityk, jakim jest Tadeusz Cymański został, jak sądzę, skompromitowany, zdezawuowany, wypalony w oczach opinii publicznej" - powiedział dzisiaj w RMF FM Brudziński.

Według polityka PiS może istnieć również inna przyczyna tego pomysłu - Solidarna Polska tak jak Ruch Palikota chce zaszkodzić Prawu i Sprawiedliwości i pomóc Donaldowi Tuskowi. "Fakt zgłoszenia przez Palikota prof. Kleibera był kabaretem, tym bardziej, ze sam zainteresowany nie miał o tym pojęcia. Z kolei fakt zgłoszenia przesympatycznego, skądinąd mojego byłego kolegi partyjnego, Tadeusza Cymańskiego można rozpatrywać w kategoriach próby dezawuowania i ośmieszania naszego pomysłu" - stwierdził Brudziński.

Joachim Brudziński przy okazji podziękował Romanowi Giertychowi, że ten w szczerym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" przyznał, że Donald Tusk pozorował koalicyjne rozmowy z Prawem i Sprawiedliwością.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No cóż - klasyczne polityczne bagienko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.