Facebook Google+ Twitter

Brudziński o orędziu Tuska

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-02 07:58

Joachim Brudziński z PiS uważa, że żle się stało, iż premier Tusk zrezygnował ze współpracy z dziennikarzami telewizji publicznej przy przygotowywaniu orędzia. Poseł PiS odniósł się w ten sposób do doniesień "Dziennika", który podał, że dzisiejsze orędzie premiera będzie pierwszym w historii telewizyjnym wystąpieniem szefa rządu, które przygotuje zewnętrzna firma producencka, a nie telewizja publiczna.

Według Joachima Brudzińskiego rząd Platformy Obywatelskiej ma bardzo dobre opinie w polskiej prasie. Poseł PiS podkreślił jednak, że fakt, iż orędzie zostało przygotowane przez firmę PR-owską świadczy o tym, że rząd PO boi się niezależnych dziennikarzy, którzy są zatrudnieni w mediach publicznych.

Joachim Brudziński podkreślił też, że orędzie nie powinno być wykorzystywane do ogłaszania programu partyjnego na dzień przed ważnym świętem państwowym. Poseł PiS dodał, że działania Tuska świadczą o chęci zdobywania poparcia społecznego a nie rzeczywistą chęcią naprawy sytuacji w kraju. Poseł PiS zarzucił tym samym PO i rządowi brak konkretnych działań politycznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.