Facebook Google+ Twitter

Brudziński pokłócił się z Piaseckim o kiboli w RMF24

Uczucia religijne Polaków i stosunki polityczne między Polską a Rosją to najczęstsze i najbardziej niebezpieczne tematy rozmów przede wszystkim polityków. W okresie Euro 2012 nie ma innych problemów jak kibice i kibole na ulicach miast, szczególnie Warszawy.

Politycy PiS chętnie zabierają głos o Euro, zwłaszcza w nawiązaniu do udziału w tej europejskiej imprezie, do zawodników i kibiców Rosji. Silny akcent położył w tej sprawie, m.in. Joachim Brudziński w rozmowie z gospodarzem radiowego programu "Kontrwywiad" w RMF. Z łapania się za słowa wybuchła w radiu awantura na dwie fajerki. Dziennikarz wspomniał o kibicach, których wspiera PiS, a poseł w odzewie na to zsiniał ze wściekłości.

I tak od słowa do słowa – awantura radiowa gotowa. Po tym jak redaktor przypomniał o "wsparciu PiS dla kibiców" i stwierdził: "Posuwa się pan trzy kroki za dużo" - poseł Brudziński wielce porażony słowami, powiedział: "A pan posuwa się dziesięć kroków za dużo". Dalej już kłótnia na tle kibiców, czy – jak kto woli – kiboli, lub jak inny chce, była na wysokim "Ce". Napiętej atmosfery w rozmowie nie było końca.

Rozmowa w "Kontrwywiadzie" w RMF, jak informuje Dziennik.pl, od początku przebiegała w napiętej atmosferze. Radiowiec przywołał cytat wypowiedzi radnego PiS miasta Warszawy, Macieja Maciejowskiego, który powiedział, co wiedział w związku z Euro i walkach ulicznych chuliganów. Radny, chwaląc chuligańskie awantury wymierzone głównie w Rosjan, stwierdził: "honoru Polski musieli bronić kibole. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz".

Zdaniem Joachima Brudzińskiego "radny PiS w swojej wypowiedzi jest tak samo mądry, jak pan premier Donald Tusk czy inni politycy, wzywający Polaków do wspólnego defiladowania czy wspólnego marszu z kibicami rosyjskimi przed meczem Polska-Rosja" – cytuje dziennik.pl. Bo jak twierdzi poseł PiS, była to nie pierwsza "głupota, której dopuścił się Maciejowski".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

essopesso
 • essopesso
 • 14.06.2012 16:21

Z Brudzińskim mógł się kłócić tylko K. Piasecki, bo to jest taki sam chuj jak Brudziński, Wink czy Chorążkiewicz ! No, może tutejsze palanty mają przewagę nawet nad Brudzińskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 14.06.2012 14:33

Brużdziński chce sie wykazać przed swoim Zbawicielem ,walczy z Adasiem H. o miano Pierwszej Wazeliny w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
 • ptaszynski
 • 14.06.2012 13:39

dobrze ze chociaż takie brudzinskie są izolowane przez społeczeństwo !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mix
 • mix
 • 14.06.2012 13:10

Nie damy się chamom prowokować ! Gość upodlania Polski!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 14.06.2012 13:08

@ G .Wink - a jak się przemieszczali Niemcy ,Włosi ,Hiszpanie .... z nimi nie ma problemu bo to inna cywilizacja! My musimy sami się bronić skoro rząd złożony z kelnerów nie potrafi nas obronić!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie było by marszu, to by była duża ilość małych rozrób. Przecież pseudokibice nie na darmo się szykowali... Łatwiej było upilnować gości z Rosji jak szli wszyscy razem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zakochana
 • zakochana
 • 14.06.2012 12:51

kocham Brudzińskiego !!!!!!!!!!!!!!! oficjalnie przyznał, że w PIS są niemadrzy ludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
 • Kuba Wolski
 • 14.06.2012 12:04

Zgadzam się z posłem Brudzińskim. Nie byłoby przemarszu ,to rozróba nie doszła by do skutku. Prowokacja władz Rosji jest widoczna. I jeszcze ten Kniaż Pożarski zabójca Polaków .

A Tusk musi się tłumaczyć jak chłopczyk w krótkich spodenkach!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 14.06.2012 11:56

no cóż brudzinski jak brudzinski ..... oszołomy z PIS podgrzewaja atmosfere a potem wybałuszają gały....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.