Facebook Google+ Twitter

Brudziński: Tusk to zdezorientowana sardynka, dostaje policzki od Putina

W Kontrwywiadzie RMF FM poseł PiS Joachim Brudziński mówił m.in. o histerii prezydenta Bronisława Komorowskiego i Radosława Sikorskiego po Święcie Niepodległości oraz o tym, czy jego partia cieszy się, że spłonęła "pedalska tęcza".

Joachim Brudziński / Fot. Bartek Syta/PolskapresseW Kontrwywiadzie RMF FM Joachim Brudziński odniósł się m.in. do zachowania posła PiS Bartosza Kownackiego, który 11 listopada, podczas zamieszek na obchodach Święta Niepodległości w Warszawie, napisał na Facebooku, że "płonie pedalska tęcza". "Odcinamy się od każdego przejawu chuliganerii i tak samo odcinamy się od tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób próbują tego typu zachowania usprawiedliwiać albo wyrażać swój aplauz. Wpis pana posła Kownackiego był wpisem - mówiąc najłagodniej - niemądrym, a mówiąc wprost - idiotycznym i niepotrzebnym" - komentował Brudziński w rozmowie Konradem Piaseckim. Poseł PiS podkreślał, że jego partia nie będzie bronić czy usprawiedliwiać jawnej chuliganerii.

Brudziński, zapytany o to, czy czuje satysfakcję, że "płonęła rosyjska ambasada", stwierdził, że nie jest Romanem Giertychem - głównym wazeliniarzem i pomagierem Donalda Tuska. Gdy Konrad Piasecki przypomniał, że były minister edukacji był jego koalicjantem, poseł PiS stwierdził, że Giertych "biegał do Schetyny i Tuska i knuł, jak własnej koalicji i własnemu rządowi zaszkodzić".

Poseł Brudziński skrytykował również prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, którzy według niego po ataku na rosyjską ambasadę zachowali się "histerycznie". "W sposób oczywisty nie powinniśmy kierować się histerią. I oczywiście w interesie Polski - mówię to jako polityk opozycji - jest wyrazić ubolewanie w tej sprawie, natomiast nie należy wpadać w taką histerię" - tłumaczy.

Według posła PiS, polityka zagraniczna, którą prowadzi Radosław Sikorski nie wzmacnia pozycji Polski na arenie międzynarodowej. "Sikorskiemu i panu premierowi Tuskowi ubzdurało się, iż będą równorzędnymi partnerami dla Putina. Jeżeli trzymać się ichtiologicznych porównań, to z jednej strony mamy rekina, jakim jest niewątpliwie Putin, i z drugiej dwie zdezorientowane i biedne sardynki, które w relacjach z Putinem są rozgrywane jak dzieci w piaskownicy. Od momentu Westerplatte w 2009 roku pan Donald Tusk jest traktowany przez Putina, o czym mówiłem już wielokrotnie, jak zwykły pętak. I m.in. to, z czym mamy dzisiaj do czynienia od opublikowania raportu Anodiny, kiedy Tusk szusował na nartach w Dolomitach... Tusk co jakiś czas otrzymuje siarczysty, upokarzający policzek od Putina" - mówi Brudziński. Poseł tłumaczy, że w Unii Europejskiej Lecha i Jarosława Kaczyńskiego nie lubiano, ale się z nimi liczono.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Dla każdego forum nie powinna być wiarygodnym źródłem. Jeśli Pani stąd czerpie swoje informacje, to nie dziwię się, że potem pisze takie gnioty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nich pani przytoczy treść wyroku skazujący Pana Brudzińskiego, bo za te przestępstwa w dodatku są świadkowie powinien dostać 5 lat odsiadki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jojo" Brudziński w młodości okradał kolegów !!!!!
Autor: piesek.leszek 12.11.08, 10:34
Autor: Mateusz Kusiak (bez kominiarki)

W przypadku "niewygodnych" cytatów lub linków dla Łukasza Wolskiego nie jest wiarygodnym źródłem ani Google, ani wiki, ani forum.
Nie pierwszy to i nie ostatni raz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli Sz. Kol. Łukasz Wolski chciał podkreślić. że można znaleźć poważniejsze przyczyny krytyki najnowszej wypowiedzi posła Brudzińskiego niż jego nie tak do końca udokumentowany stosunek do kobiet, to ja w pełni się z tym zgadzam. Od siebie dodam: dlaczego - w pełni logicznie z punktu widzenia swojego rozumowania - nie zarzucił prezydentowi Obamie, że jest węgorzem, który przed rekinem-Putinem umie co najwyżej uciekać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecież dyskutujecie Państwo o okresie, gdy panował czerwony krwawy system... Wtedy obowiązywały inne zasady współżycia społecznego i omawiany osobnik w dzisiejszych czasach jawi się jako ofiara tamtego niesłusznego okresu. Albo znajdą się dowody w sieci, że był dobrym Janosikiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiarygodność może potwierdzić tylko IPN :)
Żenujący pokaz braku pokory i honoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marto, ale ja napisałem, że mam swoje zdanie na temat Brudzińskiego i nie przepadam za tym politykiem. Nie o to chodzi.

Widzimy tutaj, jak dwie Panie posiłkują się informacjami... z forum. Ja nie wykluczam, że takie zdarzenia miały miejsce, ale dobrze wiemy, że takie wpis z forum jest nieweryfikowalny. Nawet na Wikipedii zdarzają się błędy, nierzetelne, niesprawdzone informacje. A co dopiero na forum. Przecież tam każdy może napisać cokolwiek.

Nie można normalnie dyskutować, mając za źródło wiedzę z forum internetowego... i to jeszcze zapewne jakiegoś anonima. Czy naprawdę wierzycie, że wszystko co zostało napisane na forum to prawda? Ja nie wiem, co ten Internet robi z ludźmi...

Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to fatalnie świadczy o pośle, ale jednak chciałbym otrzymać jakieś wiarygodne źródło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Pani Jadwigo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,87101297,87105414,_Jojo_Brudzinski_w_mlodosci_okradal_kolegow_.html

.......... Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed
budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i
przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka
poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który
zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.

W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy
uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu
jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński
wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został
zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie
jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili
na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów
pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców
internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie,
ponieważ Brudziński już raz poniósł karę. ...........

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.11.2013 03:53

Brudziński o Lucy z "Rancza" link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.