Facebook Google+ Twitter

Brudziński w RMF FM: PiS nie ma nic wspólnego z kibolami ze stadionów

"Posunął się pan o trzy kroki za daleko" - podsumował burzliwą rozmowę z Joachimem Brudzińskim z PiS, Konrad Piasecki. "A pan o dziesięć kroków za daleko się, imputując Prawu i Sprawiedliwości jakiekolwiek związki z chuliganerią stadionową" - dodał na odchodne Brudziński.

Sonda

Brudziński vs Piasecki:

 / Fot. © Wojciech Barczyński/PolskapresseRozmowa na antenie RMF FM od początku przebiegała w nerwowej atmosferze. Poseł PiS poproszony o komentarz do wypowiedzi warszawskiego radnego PiS Macieja Maciejowskiego odpowiedział, iż "Radny PiS jest w swojej wypowiedzi tak samo mądry jak pan premier Donald Tusk czy inni politycy, wzywający Polaków do wspólnego defiladowania czy wspólnego marszu z kibicami rosyjskimi przed meczem Polska-Rosja".

Chodzi o wpis Maciejowskiego na Twitterze o treści: "Żałuję, że policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polaków musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz". Brudziński dodał, że "z tego co się orientuje, chyba jest już sprawa u rzecznika dyscyplinarnego za jego wcześniejszą aktywność".

Gdy Piasecki podsunął propozycję wyrzucenia posła z partii, w odpowiedzi usłyszał: "panie redaktorze u nas nie ma po prostu wyrzucania". Gdy zaś wspomniał nazwisko Ziobry i Kurskiego, dowiedział się, że są pewne procedury. "W tamtym wypadku odbyło się posiedzenie komitetu politycznego partii i to on zdecydował o usunięciu polityków z PiS".

"Radny Maciejowski popełnił taką samą głupotę, podejrzewam nawet dużo mniejszą, niż ci wszyscy, którzy dopuścili do tego by taka sytuacja mogła zaistnieć. Mam na myśli panią prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz, premiera Donalda Tuska" - powiedział.

Na pytanie czy błędem było wpuszczenie Rosjan do Polski Burdziński odpowiada: "Bardzo proszę, bez demagogii" i pyta dlaczego zgodę na demonstrację otrzymali rosyjscy kibice, a związkowi NSZZ "Solidarność" jej odmówiono. Według posła PiS Donald Tusk i Hanna Gronkiewicz-Waltz dali się sprowokować Rosji, udzielając zgody na marsz. Dodał, że gdyby nie było marszu, nie byłoby burd.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

Sławomir
  • Sławomir
  • 16.06.2012 08:20

Rafi Ratschek Wczoraj 14:46 .Człowieku!Nie poprawiaj innych, tu nie jest dyktando z języka polskiego ale Niemiec tak się pisze .Polak tez z dużej litery .A tak w ogóle to jesteś prymityw .Ty pójdź sobie do burdelu tam sobie możesz kupić miłość , szacunku nigdy nie będziesz miał .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jolka@ żółta piszemy przez ó zamkniete nie przez u widac po jakiej szkole jestes SPZ a gdzie ja napisalem ze jestem Niemiec ?a to ze kibicuje Borussi Dortmund to chyba wolnosc wyboru jezeli druzyna zdobywa mistrza niemiec dwa lata z rzedu i do tego puchar niemiec jest obciachem to ty jestes dla mnie k.... stojaca przy drodze oczekujaca na TIRA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 15.06.2012 08:40

Panie Brudziński-"Jojo" dlaczego więc prezes zwleka z potępieniem bando-kibolstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 15.06.2012 08:30

W trakcie następnych mistrzostw Rosjanie zgłoszą przemarsz przez mieszkania : winka ,chorążewicza i innych komuchów,oraz przez apartamenty -donalda,bufetowej i wielkiego bula. Celem tego przemarszu będzie zaspokojenie braku domowej atmosfery.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
  • wincenty
  • 15.06.2012 08:24

pytac brudzinskiego o cokolwiek to jak pytac osla dlaczego ma dlugie uszy.odpowiedz bedzie zawsze IA IA IA

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 15.06.2012 08:00

Ale prymitywy tu piszą,od razu widać komuchów i PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 14.06.2012 21:41

Po 8 minutach wywiadu , Piasecki wyrzucił Brudzińskiego ze studia .
Brudziński nie kontroluje swoich wypowiedzi , obraża wszystkich dookoła . Szczególnie mu nie pasują niewygodne pytania , reaguje agresją.
Wg posła, Piasecki powinien przyznać mu rację wyświechtanej frazy " to wina Tuska .Kto nie z nami to przeciw .nazwał Piaseckiego popieraczem PO .
Ten skrót artu różni się treścią w innych portalach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Echo
  • Echo
  • 14.06.2012 21:24

Joachimie Brudziński!!!Echo, cie wzywa!!!!!!

Góralu, ,czy ci nie żal
odchodzić od stron ojczystych?w tramkach na bal
świerkowych lasów i hal zwiedzać w ADIDASACH
i tych potoków srebrzystych? I butach zarębistych.
Góralu, czy ci nie żal?Tego okradzinego
Góralu wracaj do hal!Nie okradaj kolegi swego
Góral na góry spoziera na Liceum Morskie
i łzy rękawem ociera., zły uczynek mu doskwiera?
I góry porzucić trzeba,w Swinoujsciu cię nie trzeba
dla chleba, Panie dla chleba.Buty kioledze Trzeba!
Góralu, czy ci nie żal?Tych kolegów okradzinych
Góralu wracaj do hal!Nie w pocigu zdradzonych
Góralu, wróć się do hal!Tu już narozrabialeś
w chatach wstali ojcowie,przychylnosci nie zaskarbileś
Gdy pójdziesz do nich hen w dal, wspomnij ich i wyraź żal swój
cóż z nimi Będzie? Ach kto wie?Może ci wybaczyli , ukoi ich ból
Góralu, czy ci nie żal?Tych pobitych w pocigu
Góralu wracaj do hal!To nie jest w porządku!
A góral jak dziecko płacze, do winy się nie przyznaje
może ich już nie zobaczę?i dalej do winy się nie przyznaje
I ojców porzucić trzeba,wstydu naribił co nie miara
dla chleba, Panie, dla chleba.Butów oddac nie trzeba.
Góralu, czy ci nie żal?tych wszystkich ze Świnoujscia
Góralu wracaj do hal!takich tu n ie potrzeba
Góralu, nie odchodź, nie , oddaj buty ,to nie twoje !
na wzgórku u Matki Boskiej,pomódl się za grzechy swoje!
Tam matka twa płacze cię wysłucha i zrobi z ciebie Zucha
uschnie z tęsknoty i troski, za twe wybryki chłystka
Góralu, czy ci nie żal?tych pobitych , okradzionych!
Góralu wracaj do hal! W tych bytach ju z schodzonych!
On Zwiesił głowę i wzdycha:buty już się zroleciały
oj, dola moja, rzekł z cichai poszdł na bosqaka zzgorzchniały
I matkę porzucił trzeba,wstyd tak się boso pojawić
dla chleba, Panie dla chleba, należy się pokajać !
Góralu, czy ci nie żal?Tych skrzywdzonych kolegów
Góralu wracaj do hal!Tu już nie ma dla ciebie noclegów .
I poszedł z grabiami, z kosą bez niczego cudzego
w guńdzie starganej szedł boso ,za karę bez niczego
I poszedł z gór swoich w dal,wykrzyczeć do wszyskich swój żal
góralu, żal mi cię żal...straconych tych lat idź sobie w dal!
Góralu, czy ci nie żal?Udaje ,że tego nie zrobił
Góralu wracaj do hal!byś tu już nie smrodził .

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam !
  • Dodam !
  • 14.06.2012 21:11

@ Radny Maciejowski zgłosił się na wolontariusza do robienia kreciej roboty.
Trzeba być niebywale aroganckim żeby wyczyny kiboli chwalić .
PiS zaciera ręce , będzie za co rozliczać Tuska po Euro. No ,może zbyt nie pohasają po pijaństwie Hofmana.
Co to za " patrioci " , którzy proszą Boga aby Euro było klapą [ tak powiedzieli przed rozpoczęciem turnieju ,że to będzie wielka klapa ] i ze sportu bić polityczną pianę ?
Widząc ,że Euro robi furorę na świecie będą mnożyć wrzutki antyrządowe.
Jeśli nie oni to Sakiewicz i Stankiewicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 14.06.2012 20:40

Rafi Raczek - jesteś ni pies ni wydra, coś na kształt świdra. Ani Polak z Ciebie ,ani Niemiec jesteś śmieć!

Pokaż gębę ,nie zakrywają śię tą żułtą obciachową tabliczką!